Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, :hide: nie mów tego słowa na sz!

Aktualnie jest mi zupełnie wszystko obojętne. Ogółem to nie jest źle, gdy nie wisi nade mną wyrok wyjścia gdzieś. Jutro pewno zacznie się panika i zdenerwowanie na wszystkich i wszystko - bo znów będę przebywać z tym sępami, bo znów będzie trzeba robić za pięciu, byle żeby nie rozjuszyć rodziców, bo będzie źle. No i ciekawa będę jak ze snem; wczoraj dla przykładu położyłam się po 22, wstałam około 23 i byłam pełna energii :bezradny: Tak mi się zdaje, że po jakiś dwóch dniach będę przypominać wypompowany materac :roll:

A dzień jak dzień, herbatka, twarożek i wyżywanie się na Simach :twisted: Jakie to dziecinne... :roll:

 

A Ty jak się czujesz...?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thazek, Rozumiem. Myślę, że zwolnienie dobrze Ci zrobi. Trochę może się podreperujesz ;)

 

-- 04 lut 2012, 14:19 --

 

Vett,

Wyobrażam sobie Twój stres. A co do snu to dziwna sprawa. Ja się budzę o 6:30 pełna życia, by za poczuć się jak wypompowany materac. Czytałam, w którymś wątku o stosunku Twoich rodziców do co do Twojej osoby i muszę Ci powiedzieć, że to strasznie przykre. Ale fajnie, że walczysz. Jeszcze 2 lata do pełnoletności zostały. Dasz radę ! :)

 

simsy :roll: też je lubię.

 

ja po obiedzie, a teraz oblegam łóżku i ledwo na oczy patrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, ja właśnie obiad dostałam. Ba, chcieli mi kiełbasę wcisnąć :hide:

Muszę dać radę. No i muszę się przed osiemnastką podreperować, żeby wyfrunąć z gniazdka pełna sił i chęci :mrgreen: Czy jakoś tak...

 

-- 04 lut 2012, 14:26 --

 

slow motion, ledwo patrzysz, gdyż...? Chwila załamania, choroba, czy też zmęczenie...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×