Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

A od kiedy to jest jakiś przymus udzielania się? Admin, jego zastępca i reszta moderatorów "ogarniają" forum, czytają, sprzątają, poprawiają i jeśli mają ochotę - udzielają się.

Odpowiem na pytanie, dać się da żeby obrazki były większe ale o ile pamiętam nie jest to do niczego potrzebne, forum będzie mulić, obrazki długo się ładować.

Jeśli masz duchową potrzebę pokazania zdjęcia o ogromnej rozdzielczości wstaw do czegoś typu imageshack albo pokazywarka i wstaw w treść postu linka :)

To nie fotka pl 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta..hmm..ale skoro Admin i moderatorzy nie mają obowiązku udzielenia się na forum, to jaki jest sens wogóle tego wątku "PYTANIE do ADMINA"?????

....ja nie rozumiem..skoro i tak NICKT nie musi tu, nam zwykłym użytkownikom odpowiadać?????

:time::bezradny:;)

 

A jeśli chodzi o "ogarnianie forum" to też raczej słabo to widzę.......

8):lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linka, Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie :) Co do mojego pytania to nie masz racji. Jeśli zdjęcie ładowane jest z zew. serwera za pomocą to nic nie zamula. Gdyby to były załączniki to tak. 500px to za mało bo standardem jest 800px i wklejenie zdjęcia z innego serwisu bywa problematyczne.

 

To nie fotka pl 8)

 

Czyżby ? ludzie-z-forum-t455.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz setny, nikt tu nie ma obowiązku udzielania się ani administracja ani użytkownicy - tyle w tym temacie.

 

Po drugie Anielica, wybacz ale form działa od wielu wielu lat na takiej samej zasadzie i .... jakoś działa, jesteś tu od kilku miesięcy więc to co ci się wydaje nie koniecznie jest prawdą. :roll:

 

Spooky, w chwili obecnej jest na forum psycholog - nie wiem jak będzie z psychiatrą, trzeba by znaleźć jakiegoś który zgodzi się robić to pro bono co nie jest łatwe a raczej pobierać kasy za rejestrację nie planujemy.

 

Ciasny Wiesiek, to forum o psychiatrii, psychologii i zaburzeniach, to nie forum o głównym temacie "popatrz na moje foto", format zdjęć do wstawienia pozostanie na chwilę obecną taki jaki jest, jakoś do tej pory problematyczne nie było - wierzę w ciebie, dasz sobie radę ze zmniejszanie zdjęć.

 

 

Pamiętajcie, każdy z nas ma swoje życie, nawet ( o dziwo) nasz admin, mamy rodziny, pracę, psa, kota, chorobę, hobby i takie tam - czasem nie jest łatwo znaleźć aż tyle czasu żeby być tu caały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie Linka Twoja postawa wyzszoscia w stosunku do reszty zwykłych użytkownikow

Skoro powstał wątek..to chyba po coś?i ludzie maja racje,ze dopominaja sie aby łaskawie ktoS odpisał na pytanie zadane w tym watku.....to nie jest WASZ PRZYMUS odpowiadania na zadane pytania,ale wydaje mi sie ze obowiazek skoro taki watek powstał..

Podbijam pytanie kolegi czy na forum moglby zaistniec jakis psychiatra?czy to mozliwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrakcja, nie, to druga świadkowa (bo były aż czy ;) ) nie jest to żadna moja rodzina :)

 

-- N lut 05, 2012 2:47 pm --

 

nextMatiiskoro Tomasz nie odpisuje widocznie nie ma czasu, być może dużo pracuje, może źle się czuje - na pewno nie olewa forum just like that.

 

nextMatii, na pytanie o psychiatrze już odpowiedziałam w poprzednim poście:

w chwili obecnej jest na forum psycholog - nie wiem jak będzie z psychiatrą, trzeba by znaleźć jakiegoś który zgodzi się robić to pro bono co nie jest łatwe a raczej pobierać kasy za rejestrację nie planujemy.

Czy są plany współpracy z psychiatrą - nie wiem, byłoby fajnie ale to zapewne nie jest łatwe. Jak tylko będzie to możliwe administrator się wypowie.

Pytanie o zdjęcia było zadane w piątek, dziś jest niedziela, jest weekend, zakładając że moderatorzy i admini pracują cały boży tydzień - bo za coś trzeba żyć, poczekanie na odpowiedź do poniedziałku i zrozumienie, że ktoś chce odpocząć od kompa - to chyba nie jest duże wyrzeczenie, prawda? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz setny, nikt tu nie ma obowiązku udzielania się ani administracja ani użytkownicy - tyle w tym temacie.

 

Po drugie Anielica, wybacz ale form działa od wielu wielu lat na takiej samej zasadzie i .... jakoś działa, jesteś tu od kilku miesięcy więc to co ci się wydaje nie koniecznie jest prawdą. :roll:

 

 

Pamiętajcie, każdy z nas ma swoje życie, nawet ( o dziwo) nasz admin, mamy rodziny, pracę, psa, kota, chorobę, hobby i takie tam - czasem nie jest łatwo znaleźć aż tyle czasu żeby być tu caały czas.

 

a jednak odpowiedziałaś :mrgreen: dziękuje :uklon:

 

acha....nie jestem tu od kilku miesięcy tylko od listopada 2008 roku :twisted:

więc doskonale wiem jak forum działało a jak dziala teraz.... :twisted:

Nawet Was tych samych moderatorów jeszcze ( poza wyjątkami) nie było, którzy są teraz... więc sorry....

 

a .., i ja mam jeszcze kwiatki do podlania.. :mrgreen::papa::angel: ....

 

bez urazy...

więc wybacz , trochę wiem ale ...spoko skoro TY wiesz lepiej..ok niech będzie 8):mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

o to,to ,to właśnie. :mrgreen:

ludzie jak jesteście chorzy to lepiej sami się zapiszcie do psychiatry...

wiecie co by się tu działo jakby tu był psychiatra?

Każdy by się o coś pytał aż w końcu ta osoba by dostała kręćka od Waszych pytań.

:P

A nie daj Boże jakby się coś stało i taki psychiatra online by miał przesrane... :roll:

więc temat psychiatry zostawmy w spokoju :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z psychiatrą to jest taka sprawa, że zaraz posypią się pytania : a jakie leki mam brać, w jakich dawkach itd. - a wydaje mi się, że żaden odpowiedzialny psychiatra nie podejmie się tego typu doradztwa a my jako forum nie będziemy mogli brać za to odpowiedzialności.... aczkolwiek, jakiś lekarz byłby przydatny żeby odpowiadać na pytania o skutki uboczne leków czy stwierdzenia, czy należy udać się do lekarza osobiście z jakimiś objawami ...... ale jak podejrzewam, nie jest łatwe znalezienie takiego psychiatry :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×