Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, Kiya, na zdjęciach nie widać, że są cienkie, połamane i rozdwojone. A przez to nie rosną mi dłuższe niż te, które widziałyście...

 

slow motion, dziś sprzedaję ozdoby i upominki :P Poszedł żółwik za 7zł, jedno kadzidełko, domino i dwa pseudo-chińskie frędzle :P

 

-- 03 lut 2012, 16:44 --

 

Vett, daj znać jak odbierzesz maila :P

 

-- 03 lut 2012, 16:46 --

 

slow motion, no bo tak jak mówiłam, to za leży czego się boisz. Ja niby nie boję się duchów, ale jakby mi się coś nagle zaczęło ruszać w pokoju, to zesrałabym się ze strachu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, a kadzidełko po ile? kupiłabym.

 

Też raczej nie byłabym zadowolona gdyby coś mi po pokoju popierdzielało, tym bardziej, że ma wyobraźnia bujna. Pewnie okazałoby się, że to tylko mszcząca się Vett ale ze strachu bym nie poruszyła nawet palcem. Strach mnie paraliżuje :-|

 

-- 03 lut 2012, 15:53 --

 

Vett, szeptać to brzmi... zmysłowo :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, gdyby tak nakładać ranem taką maskę na twarz, nie bałabym się nawet wyjść do ludzi. Wyglądam, jak na mój wygląd dzięki matce naturze, o wiele lepiej :mrgreen: Kompleksów mniej czy coś... :mrgreen:

 

To ja dziś nie mogłam zasnąć, bo, jak wiadomo, zdjęcia zaczęły odpadać ze ścian, a każdy odgłos zrywanej taśmy powodował u mnie wyobrażenia o jakimś porywaczu, mordercy, czy coś :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zamknę oczy to mam wrażenie, że ktoś nade mną stoi. No i oczywiście każdy stuk w ścianę to wrażenie rodem z horroru :shock: łączę się w paranoi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie, muszę w następnym tygodniu wybrać się po kadzidełka. Pójdę sama, to będzie więcej czasu na wybór, a nie 'szybko, bierz pierwsze z brzegu, co to za różnica' :roll:

 

-- 03 lut 2012, 16:03 --

 

No i oczywiście każdy stuk w ścianę to wrażenie rodem z horroru

Dokładnie. A skrzypiący jeden panel od kroków kocura... To już z całą pewnością ktoś niebezpieczny idzie! :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje koty są za ciężkie, żeby z nimi spać :mrgreen: w ogóle skąd się biorą te wszystkie dźwięki? To strzelanie mebli, pukanie w ścianach? Jak byłam młodsza, to też to słyszałam, ale dawało mi spać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, jak to skąd? Masz duchy :P

 

slow motion, nie jestem właścicielką, żeby Ci chować pod ladę :P

 

Vett, najlepsze są.. zapachy sprawdzone :P Bo koleżanka, czy z kimkolwiek byłaś, ma dużo racji - różnice między zapachami są bardzo subtelne, a od niektórych może Cię zemdlić, albo rozboleć głowa... Dlatego najlepiej trzymać się tego, co znane.

 

A z polecenia, to opium :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy... macie może jakiś sposób jak przestać się zadręczać, co się napisało na egzaminie, a czego się nie napisało? Może to śmieszne, ale bardzo mnie to niszczy psychicznie. Nie potrafię wyrzucić tych egzaminów z głowy. Co chwilę o nich myślę. Aż mnie boli. Rozmawiałem o tym już kilka razy z terapeutą, ale chyba jest nawet gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×