Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, ktoś mnie na zieloną herbatę zapraszał :bezradny:ninja, to jakoś się zgadamy. A wzrostem się nie przejmuj - w fotomodelingu nie jest on aż tak istotny jak na wybiegu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie znajdzie się ktoś kto sprząta raz na rok :lol:

 

Kiya, Ty pewnie myślisz, ze to złośliwość. Ha, mylisz się! Po prostu uważam, że kobiety o krągłych kształtnych są bardzo apetyczne i atrakcyjne. :twisted:

 

Bellatrix, uspokoiłaś mnie, ale kaftan bezpieczeństwa lepiej mieć pod ręką. :mrgreen: a może i mnie będzie potrzebny.

 

-- 03 lut 2012, 14:59 --

 

Sabaidee, taka mała prowokacja. :D i ten ktoś w dalszym ciągu zaprasza. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

'To pewnie znajdzie się ktoś kto sprząta raz na rok'

 

no ja trochę częściej, ale to tylko jeśli chodzi o takie meeeega porządki, przewrócić cały pokój do góry nogami :mrgreen: Bo te mniejsze sprawy to oczywiście trochę na bieżąco, reszta jak dół mija :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak rozglądam się po swoim pokoju i przydałoby się jakieś małe ogarnięcie.

Bellatrix, mam trochę za dużych ubrań, więc można powiedzieć, że jestem przygotowana, a kołki można zrobić od nóżek od stołu. :D

ale sobie temat znalazłyśmy, a zaczęło się od naleśników z sosem czosnkowym. :lol:

 

-- 03 lut 2012, 15:07 --

 

ninja, ile masz wzrostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion mam 168.

 

Sabaidee moje włosy to mój jedyny znak rozpoznawczy, jak ktoś mnie szuka w sklepie czy na ulicy to wypatruje loków XD tak sobie myślę że na moim pogrzebie będzie taka gadka: "w sumie to jej nie znałem, ale miała fajne włosy" XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ninja, coś w tym jest, bo jak się spotykamy w Warszawie na forumowych spotkaniach to obgadując innych z reguły nie operujemy nickami czy imionami tylko mówimy "to ta z tymi kręconymi włosami" albo "to ta od boreliozy" . :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×