Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak dziewczyny. Kastracja?


cyprian

Rekomendowane odpowiedzi

cyprian, wszystko co napisałeś w tym temacie jest jakieś takie, "psychotyczne", może Ty jakieś niewłaściwe sygnały dajesz kobietom, jeśli rozmawiając z dziewczyną będziesz myślał jedynie o macaniu jej cycków, zamiast zwyczajnie rozmawiać bez jakiegoś erotycznego podtekstu, to faktycznie, nie wróżę sukcesów w poszukiwaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyprian, wszystko co napisałeś w tym temacie jest jakieś takie, "psychotyczne", może Ty jakieś niewłaściwe sygnały dajesz kobietom, jeśli rozmawiając z dziewczyną będziesz myślał jedynie o macaniu jej cycków, zamiast zwyczajnie rozmawiać bez jakiegoś erotycznego podtekstu, to faktycznie, nie wróżę sukcesów w poszukiwaniach.

 

Każda mnie olewa. A jak się umawiam przez internet to nie przychodzi. I prawie wszystkie mają chłopaków. Nawet same zagadują chłopaków.

A łatwiej jest "chodzić" z dziewczyną za pieniądze. Chodzą starsi z takim 16-latkami bo dają im pieniądze. A są też ogłoszenia ale dziewczyny

za darmo nie chcą spędzać czasu. Ale teraz dostałem tutaj link na forum do portalu towarzyskiego dla dorosłych. Właśnie akceptują mi zdjęcie.

A po tym wykupuję konto dzisiaj. Może się uda poznać jakąś dziewczynę co za darmo będzie ze mną. Może spodobamy się sobie. A jak nie to dalej

będę sfrustrowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, ze jak sie ktorejs podobasz to ma juz chlopaka. Moze po prostu "obniz" poprzeczke i szukaj dziewczyny, nie ksiezniczki. O ile zaklad, ze sa dziewczyny, ktorym na pewno sie spodobasz, tylko Ty nie bedziesz ich chcial, bo sa duzo mniej ladne. Chcesz ksiezniczke to sie staraj. Nie do 3x sztuka. Kastracji nikt Ci nie zrobi. A jezeli chcesz swoj poped zniwelowac, to tylko SSRI. Nie ma cudownego leku, ktory obnizy Ci poped. A poza tym co w tym zlego, ze SSRI oprocz obnizenia popedu zadzialaja antydepresyjnie? To nawet lepiej, bo bedziesz mial ten problem gdzies.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, ze jak sie ktorejs podobasz to ma juz chlopaka. Moze po prostu "obniz" poprzeczke i szukaj dziewczyny, nie ksiezniczki. O ile zaklad, ze sa dziewczyny, ktorym na pewno sie spodobasz, tylko Ty nie bedziesz ich chcial, bo sa duzo mniej ladne. Chcesz ksiezniczke to sie staraj. Nie do 3x sztuka. Kastracji nikt Ci nie zrobi. A jezeli chcesz swoj poped zniwelowac, to tylko SSRI. Nie ma cudownego leku, ktory obnizy Ci poped. A poza tym co w tym zlego, ze SSRI oprocz obnizenia popedu zadzialaja antydepresyjnie? To nawet lepiej, bo bedziesz mial ten problem gdzies.

 

Ale ja nie pisałem, że szukam księżniczki. Mi się podoba prawie każda dziewczyna którą napotykam. Rzadko się zdarza, żeby mi się nie podobała jakaś dziewczyna.

 

-- 01 lut 2012, 20:51 --

 

Teraz trochę lepszy dzień. Napisałem na portalu towarzyskim do kilku dziewczyn. Mają ładne zdjęcia.

Może poznam kilka dziewczyn. Bezpośrednie oferty i kilka dziewczyn ma napisane, że za darmo mogą się poznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, cóż poradzić, obawiam się, że autor tematu musi się najpierw "wyżyć", zanim przejdzie do ciepła i zrozumienia, bo inaczej rzuciłby się na pierwszą niewiastę, która chciałaby z nim porozmawiać w cztery oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×