Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, Vett, serio z chęcią bym Was przygarnęła do siebie. :D Mam duży dom, zmieścimy się. Dla Pana ciasteczko zawsze się znajdzie. :smile: a jak nie to batony fitness :P

 

-- 01 lut 2012, 15:12 --

 

shinobi, zapomniałeś, że mam w pokoju biedronkę? :twisted: może wyprodukować polewę :twisted::twisted::twisted:

 

-- 01 lut 2012, 15:13 --

 

Impreza Fobików. Będzie trzeba ustalić termin ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj jak byłam u psychiatry to w korytarzu siedział chłopak, zaintrygował mnie cholera. Był pierwszym, który zdjął buty(wizyty w mieszkaniu prywatnym). Poza tym siedział przez 20 min bawiąc się aparatem , powiedział do mnie tylko "dzień dobry" jąkając się. I miał fajny rumieniec na twarzy. ;) chłopak przystojny :oops:

 

shinobi, słyszałam też o jakichś tabletkach, które zmniejszają potliwość ciała. Nie pamiętam konkretnej nazwy, ale mogę poszukać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, ja akurat z hemoroidami nie mam i nigdy nie miałem problemów, aczkolwiek miałem styczność z kimś cierpiącym i jestem uświadomiony w zakresie tego jak bardzo jest to dokuczliwa i bolesna choroba. Zgadzam się również z tym, że to wstydliwa choroba, o której niechętnie się mówi i słucha zwłaszcza w porze obiadowej. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłam, przetrwałam cierpienie, antybiotyk działa. Też chcę herbatki, siastko szy co tam macie :D

Specjalnie dla Ciebie, Mirabelko :D Odkroiłem sobie kawałek na wypadek, gdyby przyszło Ci do głowy pochłonąć wszystko.

tort-czekoladowy.jpg.43f7e9bab6e99c49ece95be61225fb82.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×