Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brak dziewczyny. Kastracja?


cyprian

Rekomendowane odpowiedzi

cyprian, kobiet jest sporo ponad 3.5 miliadra, w Polsce są proporcje też na korzyść facetów więc w końcu na pewno jakąś znajdziesz, tylko musisz szukać.

Kiya, miała na myśli portale, gdzie ogłaszają się panie i panowie, którzy dają ciała za friko, bez zobowiązań :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyprian, kobiet jest sporo ponad 3.5 miliadra, w Polsce są proporcje też na korzyść facetów więc w końcu na pewno jakąś znajdziesz, tylko musisz szukać.

Kiya, miała na myśli portale, gdzie ogłaszają się panie i panowie, którzy dają ciała za friko, bez zobowiązań :P

 

A jakie to są portale? Jeszcze nie widziałem za darmo. Zawsze dziewczyna jest chętna ale trzeba jej płacić. Za darmo nie chce się przytulić. Albo trzeba płacić albo być kimś a nie "mną" i można za darmo mieć dziewczynę. Chodzić po parku, na kawe i robić razem na co się ma ochotę. Ale to już zależy od dziewczyny czy za darmo będzie spędzać czas czy nie. Wielkie chamstwo jest na tym świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, proszę o linki do tych portali gdzie za darmo dziewczyna mnie nie oleje.

Ale pewnie znowu będzie problem, że te dziewczyny będą mieszkać 100 km ode mnie i dalej będzie jak było. Czy inaczej?

Ale to chyba nie jest na serio. Zbyt piękne było by gdyby dziewczyna nie traktowała mnie jak powietrze i za darmo się przytuliła do mnie.

 

-- 01 lut 2012, 01:07 --

 

Kiya, zarejestrowałem się na tej stronie co podałaś. W mojej okolicy mało dziewczyn tam jest. Zdążyłem zobaczyć kilka profili a tam ostatnie logowania sprzed 8 miesięcy. A zaraz potem wyskoczyło mi żeby kupić konto i wtedy będę mógł oglądać dalej. Coś nie zapowiada się żebym poznał w końcu dziewczynę. Myślicie, że poznam jak wykupię konto? Nie chce znowu popadać w gorszą frustrację jak tutaj też nic nie wyjdzie. Napiszcie jeszcze co myślicie a dopiero jutro wykupię konto i zamieszczę swoje zdjęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyprian, nie przejmuj się, baba to Cie dopiero wykastruje przepotężną paletą swoich grymasów nie do zniesienia. ;)

:brawo::brawo::brawo::brawo::brawo: Jak trafi na podatny grunt :D

 

Taki już jakiś jestem przestrojony, że może nadinterpretuje pewne wyrazy twarzy, a może powinienem niedoinderpretowywać. Z drugiej strony tak to już jest, że w bardzo bliskiej relacji niby błahostki są ciężkim przeżyciem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, Dariusz_wawa, Jesteście okropni, zasługujecie na karę :twisted:

 

Przecież prawdę mówię. I to działa w obie strony, a że siła wyrazu twarzy kobiety jest o wiele bardziej skomplikowana, to i jej niszczycielski potencjał większy.

Facet może się wkurwić, rzucić talerzem o ścianę, i na tym jego pomysłowość się kończy. Kobieta w serii swoich skomplikowanych póz i niedomówień załatwia to inaczej, i ja - prosty pierwotniak - nie potrafię tego ogarnąć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyprian, Wrzuć fotkę do "ludzie z forum" może Twoje szanse wzrosną ;)

 

Nie będę ryzykować. Ktoś z mojego otoczenia zobaczy i będzie mieć mnie za wariata, który chce się wykastrować.

Że jestem pedofilem albo inne obrażające pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyprian, Człowieku potrzebna Ci jest profesjonalna pomoc dobrego seksuologa-psychoterapeuty. I to szybko.

 

My na forum nie pomożemy ci za bardzo.

 

Na pewno jestes zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie (strach przed odrzuceniem).

Powiem Ci tylko tyle, ze to nie jest tak, ze jezeli dana kobieta nie chce sie z Tobą spotykać to znaczy, ze od razu Cie odrzuca...Powodów może być milion (jest niesmiala, boi sie facetow, nie chce sie jej, ma zle doswiadczenia, jest w związku, nie podobasz sie itp itd)....O ile nie wyglądasz jak Quasimodo to wiesz prędzej czy pózniej zawsze sobie znajdziesz panienke.

 

Ale wpierw, zanim sie za to weźmiesz to musisz zrobić porządek ze swoja psychiką.

 

Twoje myśli wskazuja na ta, ze jestes neurotykiem , masz pewnie stany lękowo-depresyjne (prawie kazdy neurotyk to ma).

 

Jedyny sposob to leczenie psychiatryczne lub u seksuologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyprian, Człowieku potrzebna Ci jest profesjonalna pomoc dobrego seksuologa-psychoterapeuty. I to szybko.

 

My na forum nie pomożemy ci za bardzo.

 

Na pewno jestes zbyt przewrażliwiony na swoim punkcie (strach przed odrzuceniem).

Powiem Ci tylko tyle, ze to nie jest tak, ze jezeli dana kobieta nie chce sie z Tobą spotykać to znaczy, ze od razu Cie odrzuca...Powodów może być milion (jest niesmiala, boi sie facetow, nie chce sie jej, ma zle doswiadczenia, jest w związku, nie podobasz sie itp itd)....O ile nie wyglądasz jak Quasimodo to wiesz prędzej czy pózniej zawsze sobie znajdziesz panienke.

 

Ale wpierw, zanim sie za to weźmiesz to musisz zrobić porządek ze swoja psychiką.

 

Twoje myśli wskazuja na ta, ze jestes neurotykiem , masz pewnie stany lękowo-depresyjne (prawie kazdy neurotyk to ma).

 

Jedyny sposob to leczenie psychiatryczne lub u seksuologa.

 

Chodziłem do psychoterapeuty i to cenionego. I mi powiedział na końcu, że potrzebna mi jest dziewczyna. I co ja mam leczyć? Mam leczyć to że chcę mieć dziewczynę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×