Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Sabaidee, jeśli już to sam się mógł pan utopić, we własnej ślinie.

Ano właśnie... rozregulował się strumień wody, który chłodzi podczas borowania. Mając w ustach palce dentysty i urządzenie do borowania nie można ani nadmiaru wody połknąć, ani krzyczeć. Dopiero moje wyłupiaste, przekrwione oczy dały dentyście znak, że coś jest nie tak.

 

A propos dentystów. Bardzo bardzo gabinety dentystyczne podobały mi się w Chinach. Tak jak w Polsce salony fryzjerskie są zwykle tak usytuowane, że wszystko widać z ulicy tak w Chinach jest z gabinetami dentystycznymi. Siedzisz sobie wygodnie w fotelu niemal na wystawie z otwartą paszczą i ku uciesze gawiedzi dentysta gmera Ci w zębach. Zero prywatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, to choroba zaliczana do "wstydliwych", nie wiedzieć dlaczego??? Mnóstwo ludzi ma z tym problemy, a kobiety, które rodziły "siłami natury",prawie wszystkie.Mój Mąż tak cierpiał z tego powodu, że aż poddał się operacji, która bardzo Mu pomogła.

Polecam doraźnie tę maść, z której i ja czasem korzystam:

 

http://www.boiron.pl/avenoc%C2%AE-masc/

 

Jeśli sprawa jest poważniejsze, radzę wizytę u proktologa / my korzystaliśmy z pomocy specjalistów na Ordynackiej/, który oceni, czy to można jeszcze leczyć zachowawczo, czy raczej już tylko operacyjnie.

 

Ogólnie to dość przykra dolegliwość, szczególnie gdy budzi człowieka w środku nocy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×