Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

slow motion, nie :( tłumaczę sobie, że za zimno, ale wiem, że to nie prawda. Ja mam tak z nogami, nie było chyba w moim życiu dnia bez strupa i siniaków :roll: liceum nie tak sobie wyobrażałam :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, ta każde wytłumaczenie jest dobre, żeby nie wyjść z domu. Wczoraj ubrana po uszy stałam 10 min i zastanawiałam się czy wszystko mam. :mrgreen:

 

-- 01 lut 2012, 12:03 --

 

Sabaidee, Panie Jacku :twisted: Biedronka Morderca. Fajna sprawa. :D

 

-- 01 lut 2012, 12:03 --

 

Vett, Cześć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, żarty żartami, ale te azjatyckie biedronki potrafią kąsać i powodować alergię. Nasze rodzime biedronki (siedmiokropki) są niegroźne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirabeleee, byłaś dzielna?

 

Sabaidee, moja uciekła i nie wiem ile ma lat. Ciekawi mnie skąd się u mnie wzięła. Rok czy dwa lata temu miałam taką sytuację, że budziłam się z biedronką, znosiłam ją w jakieś bezpieczne miejsce, a ona z powrotem lądowała w mym łożu. :bezradny:

 

-- 01 lut 2012, 12:17 --

 

Dziś chciałam zamówić pięknego pająka, ale Pan mnie poinformował, że nie ma tego po 6 wylince, a poza tym przez mrozy nie wysyłają, więc muszę się wstrzymać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, niet ! I to mnie cieszy, teraz zaczyna boleć. Ale mam antybiotyk. Jest okay.

 

slow motion, jeżeli śmianie się siedząc na fotelu ze szczypcami w twarzy oznacza bycie dzielną.. to tak. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, jeśli już to sam się mógł pan utopić, we własnej ślinie. :D Pani była miła, przypadła mi do gustu. To już szósty dentysta, który przypadł mi do gustu. Miło, kulturalnie i w miare bezboleśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nextMatii, haha, nie. Ale już tłumaczę. Ja z zębami mam szopki o niebogo.. :D

Więc:

1 - leczenie próchnicy

2 - jakieś borowanko, raz mi robiła

3 - pani która ze trzy lata mi już robi zęby

4 - pani w chirurgii szczękowej, która zajmowała się mną po wypadku

5 - ortodontka

6 - druga pani na chirurgii szczękowej, która owe zęby mi rwie.

 

Mad_Scientist, u mnie z tym rwaniem podobnie wyglądało. :D Tylko nie darłam się a śmiałam momentami i stało nade mną 2 - 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×