Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie potwierdzilo sie to co pisalem wczoraj, zapierdol od rana do 19:30 , wszystko biegiem tak ,że nie bylo czasu sie odlać , a co dopiero wsluchiwać w siebie , skutkuje. Pozwoliło mi to przejsc kolejny dzien bez lęku i depresji. Wieczorem poràbałem z pół metra drewna do kominka, pozniej sauna, prysznic i za chwile ide spac bo juz robi mi sie fajnie :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co byłem zapisać się na poprawę matury. Wszystko miło i spokojnie, rozmawiałem uśmiechając się, żartowałem, spotkałem nawet swoją byłą wychowawczynię, z którą też sobie uciąłem wesołą pogawędkę. Wszystko wydawałoby się w najnormalniejszym porządku, gdyby nie jeden mały szkopuł. Ścisk w głowie, praktycznie od momentu wejścia do budynku, zdawał się miażdzyć mi całą czaszkę. Zupełnie jakbym miał zakleszczone ogromne niewidzialne obcęgi na głowie. A po wyjściu oczywiście spokój, spowrotem tylko do delikatnego ucisku, z którym nauczyłem się już żyć. Nie wiem jak to wszystko działa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goguś,

 

1 Interactions Found

Significant - Monitor Closely

escitalopram + aspirin

 

escitalopram, aspirin. Either increases toxcity of the other by pharmacodynamic synergism. Significant - Monitor Closely. Increased risk of upper GI bleeding. SSRIs inhib. serotonin uptake by platelets.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, wcale nie lepiej, jestem tak leniwa, że nawet nie mam siły wstać i zakroplić.

Obiecałam sobie, ze dopiero jak wypiję kawe i dlatego tak długo ją piję.

A szczytem lenistwa jest już u mnie to, ze nawet nie chce mi się wstać , zeby iść do kuchni i zapalić fajeczkę do tej kawy.

Kuxwa...muszę się jakoś ogarnąc..tylko jak :bezradny:

Jestem wściekła na siebie :evil::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooky, Ja też chce być Zuch dziewczyna :why:

wstałam z łózka przecież a obiecałam, przemogłam sie.

Kuźwa jak kalejdoskopie a klatki z kadrem przeskakują jak szalone.. :bezradny::twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

shinobi, miałam na myśli psie przysmaki z Lidla :pirate: . Moje pieski bardzo za nimi przepadają. Za to z niechęcią częstują się firmowymi Pedigree. Lidl rulezzz :!::lol:

 

Ja mam kota, to nie wiem co tam Lidl oferuje dla psów, co dla kotów wiem, bo kupuję tam te 2kg chrupki dla podwórkowców.

Ogólnie Lidl jest wporzo. Lidl i Biedronka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisanka, :brawo: smsowanie ze zbokami? to jest taka praca?

 

no wiesz to jak masz np. na MTV, albo 4FUN.TV w rogu podczas jakiś durnych programów "poznam młodą atrakcyjną blondynkę lat 30 z poznania" to Ty odpisujesz "cześć, jestem młodą atrakcyjną blondynką z poznania.i chętnie cię poznam" :D i smsujesz z takimi frajerami ;) są jeszcze czaty ezoteryczne i dietetyczne :D ale jako osoba początkująca musisz przejść przez czaty rozrywkowe :) trudno, widocznie jest mi to pisane, żeby prowadzić nudne gadki na czatach z małolatami, albo starymi dziadami naciągając ich na kasę za sms, albo wciskając kit o ich przyszłości :P

to też jest trochę straszne, że przyszło mi żyć w czasach w których zarobić na siebie mogę wysyłając głupie sms i robiąc sobie z ludzi jaja.

kurna, przecież ja mam naprawdę dobre CV! nienawidzę tego miasta :<

 

a co do mojego dzisiejszego dnia, to byłam poprawić sobie tatuaż i jestem zadowolona i boli mnie ręka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×