Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

kochana Abstrakcjo, też mam tak, chwila wkurzenia a potem rozbieram wydarzenie to na częsci pierwsze i sobie myslę i zastanawiam się, że to ja chyba ja nie potrafię normalnie komus czegos przekazać, :roll: a toż przecież nie jest naszą winą i nie można brać odpowiedzialnoiści za to co ktoś albo jak to odebrał, każdy ma swoje myśli

...do innych umysłów nie dotrzemy niestety na siłę :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BłękitnaAbstrakcja, na pewno potrafisz..jednak wyraźnie siebie obwiniasz zbytnio, a niepotrzebnie.

 

Przecież jest ktoś, kto oczekuje Twojego wpływu na siebie, bez Ciebie byłby nieszczęśliwy, chyba nie mylę się :?::?:

 

-- 01 lut 2012, 00:38 --

 

amelia83, zgadzam się z Tobą :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to jest trochę dziwne. Jakby wiedzieli to by mieli nowy sposób na protestowanie. Bo ci co organizują te protesty piszą o cenzurze, itp. zamiast wyjaśniać, że to niebezpieczny bubel prawny i że w prawie wszystkim już Polskie przepisy są surowsze niż ACTA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, wiesz, nawet ja, młodsza, mam momenty, gdy jęczę jak stara baba (a raczej ostatnio mam momenty, kiedy nie jęczę :mrgreen:)

Wiem, że nie chcę mówić 'wszystko będzie dobrze', bo takiej pewności nigdy nie ma. Jednak trzeba wziąć się w garść, zacząć żyć swoim życiem i czerpać z niego całymi garściami! Jesteś już umówiona na kolejną wizytę...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, co się dzieję kornelio?

 

Vett, od dziś biorę nowe tabletki, wczoraj byłam u psychiatry. Do psychologa 16 lutego czyli jeszcze troszkę. Bez wspomagaczy na sen się nie obejdzie, bo wczoraj męczyłam się do 2... i koszmary prześladowały. Wcześniejsze tabletki brałam na wieczór i mnie "zamulały". Wypróbuje dziś jakieś ziołowe :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta cholerna niepewność :? i to, że pewnie jak zwykle będę musiała poświęcić godzinę etyki za godzinę matmy. Ale broń boże religię ruszać z planu, wtedy by był koniec świata :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dupie mam tą religię, tylko dlaczego wszyscy uznają to za rzecz w zupełnym porządku, żeby przepadała nam etyka, a jak ktoś chce negocjować zamianę lekcji z religią to jest III wojna światowa? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idle, ciesz się, że 'macie' etykę. U nas nie ma i obowiązkiem jest iść na religię. I również jak religia ma wypaść któregoś dnia z planu, to wojna jest! No jak może nie być religii?! Co z tego, że nie ma dwóch poprzednich lekcji, religia MUSI być! :roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma bata, nie odpuszczam w tym roku. Będę chodzić na matmę raz na dwa tygodnie w razie czego, a nadrabiać na korepetycjach, to jest mój ostatni semestr w szkole i się nie zgadzam na coś takiego :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×