Skocz do zawartości
Nerwica.com

[KRAKÓW]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

czesc

tak czytam te posty, ale nie doszukalam sie czy na Lenartowicza w osrodku terapii nerwic mozna sie leczyc bezplatnie?

tylko terapia grupoa czy indywidulana tez tam mozna miec?

 

musze czym predzej gdzies sie udac, bo sobie nie radze :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie poszukuje w miarę taniego psychiatre z krakowa. Pracuję na czarno i nie jestem ubezpieczony. Nie stać mnie, żeby za wizyte zapłacić 100 zeta i więcej. Od dawna już źle się czuję, ale teraz jest jeszcze gorzej i muszę pilnie udać się do specjalisty, ale za wizytę jestem w stanie zapłacić jakieś 50, 60 zł. Baaardzo proszę, czy mógłby mi ktoś polecić w miarę taniego i dobrego psychiatrę z Krakowa. To raczej pilne jest. Byłbym bardzo wdzięczny. Prosze na maila pisać, jak ktoś coś wie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko takze o lenartowicza

czy tam trzeba sie umowic na wizyte czy p prostu przyjsc wypelnic druczki, testy itp?

ze mna jest problem bo studiuje w krak ale mieszkam gdzie indziej, moj psychiatra tez i widuje go bardzo zadko wiec chcialabym sprobowac gdzie indziej , najlepiej w krak

nie wiem juz co robic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, z tego co wiem umawiasz sie na wizyte i na pierwszej konsultacji wypelniasz rozne druczki...ale tam zdaje sie jest dosc czasochlonna ta terapia 3,5 h codziennie przez 12 tygodni-grupowa..ja tez studiuje i chyba poczekam z tym do wakacji bo sie nie wyrobie teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znam numer telefonu do profesora nazywa sie florkowski i przyjmuje w krakowie ale niepamietam ulicy mysle pujsc do niego bo biore juz leki na depresje mirzaten od 3 miesiecy i dalej jest lipa po wizycie dam znac czy oplaca sie pujsc do niego ale samo to ze facet jest profesorem to juz cos pozdrzwiam jak cos to piszcie na emeila czarnyprzemek@wp.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtręt trochę z innej beczki: sugeruję wiele rozsądku przy dobieraniu psychiatry/psychologa na zasadzie pozytywnych lub negatywnych opinii z jakiegokolwiek forum. Kwestia doboru psychoterapeuty można by trochę porównać do doboru przyjaciela;) Osoba, która nie odpowiada jednej idealnie może pasować do drugiej osoby. Niby oczywiste a część ludzi o tym zapomina;). Pozdrawiam życząc "skutecznych" wyborów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej;* gdyby ktos mogl moze mi napisac gdzie w krakowie mozna skorzystac z terapii leczenia nerwicy?? stacjonarnie oczywiscie bo niestety kawałek do krakowa mam;/ bardzo bym prosila... i co na temat danej placowki myslicie jak mozna sie skontaktowac etc. strasznie prosze bo po prostu powoli zaczynam wariowac:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialam zapytać czy ktoś korzystał może z terapii na śląskiej 5 w krk? jakies wrazenia? pomocni? bo nie wiem czy jest sens po raz kolejny opowiadac komus kto i tak nie pomoze... dostalam tam skierowanie od psych. ze scanmedu (niestety oni oferuja tylko terapie codzienna i to do południa - nie wiem dla kogo, chyba to nie dla studentow...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wszedzie lekarze teraz strajkuja? Czy chodzicie moze gdzies na terapie teraz?

Ja studiuje i wczesniej nie mialam czasu na intensywne leczenie, a teraz gdy mam troche czasu, lekarzy nie ma ;[

 

Chodzi mi o leczenie w ramach NFZ w Krakowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam DOBREGO psychiatry w Krakowie dla mojej mamy. Mama była już hospitalizowana 2 razy a jest coraz gorzej. Od roku nie wychodzi z domu a ja czuje, że niedługo zwariuję... Bardzo proszę o namiary na lekarza który chodzi na wizyty domowe i jeżeli to możliwe to także ile kosztuje taka wizyta! Naprawdę bardzo proszę!! :( mój nr gg: 709105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialam zapytać czy ktoś korzystał może z terapii na śląskiej 5 w krk? jakies wrazenia? pomocni? bo nie wiem czy jest sens po raz kolejny opowiadac komus kto i tak nie pomoze... dostalam tam skierowanie od psych. ze scanmedu (niestety oni oferuja tylko terapie codzienna i to do południa - nie wiem dla kogo, chyba to nie dla studentow...).

 

Niom, ja ztym samym pytaniem. Dziś tam byłam, jutro będe "ścigać" jakiegoś psychoterapuetę o 1. wizytę. byłam na Lenartowicza (?), ale tam z powodu strajku do odwołania nie przyjmują na 1. wizytę :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Siedzę i czytam wasze posty i sama juz nie wiem.. Jedni mówią że najbardziej skuteczna jest terapia indywidualna, drudzy ze tylko i wyłącznie grupowa. Jedni ze wystarczy raz w miesiącu, inni znowu ze codziennie czy przynajmniej raz w tygodniu.

Chciałabym żeby mi ktoś podpowiedział czy jest sens iść do psychologa czy najlepiej od razu zgłosić się na Lenartowicza czy Kopernika ( co niezbyt mi pasuje ze względu na dojazdy). Czy ktoś poza tym mógłby polecić jakiegoś dobrego psychologa?? Będę wdzięczna za odpowiedzi, bo mam duzy problem z podjęciem decyzji.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 6:54 pm ]

Mam jeszcze jedno pytanie. Kto właściwie powinien postawić diagnozę- psychiatra czy psycholog (psychoterapeuta) już na terapii? Pytam bo wiem że podczas 1 wizyty przeprowadza się testy, które mają pomóc w ustaleniu co nam dolega. Nie wiem tylko kto miałby je wykonać i czy bez nich też można postawić diagnozę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

diagnoze stawia lekarz czyli psychiatra, ale naujczesciej w porozumieniu z kims jeszcze, np psychologiem.

nie da sie jednoznacznie stwierdzic "taki rodzaj terapii jest najlepszy". heh wlasciwie jakby tak popatrzec na to statystykami to najskuteczniejsza jest terapia... rodzinna :] a tak "realniej" patrzac - dla kazdego inny rodzaj i inny tryb terapii moze byc tym najlepszym:) to sprawa indywidualna. a czasami dobrze jest jelsi rozne formy sie po prostu dopełniają:)

 

jelsi chodzi o to gdzie najpierw, to proponuje centralę wszystkiego, czyli kopernik. oni stawiaja diagnoze i odsylaja w odpowiednie miejsce (niekoniecznie w krakowie) lub sami sie zjamuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh moja diagnoza to "mnie to wygląda na coś neurastenicznego".. bez testów tylko po krótkiej rozmowie dlatego pytałam.. bo jakoś mnie to niezbyt satysfakcjonuje. Byłam u psychologa co zresztą też niewiele mi rozjaśniło i nadal nie wiem co by było dla mnie najlepsze. Dlatego wybiorę się pewnie na kopernika (lenartowicza??). Tylko czy mogłabym prosić jakieś namiary bo niezbyt wiem gdzie mam iść/zadzwonić. Bedę wdzięczna

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 10:15 pm ]

A może ktoś coś wie o Instytucie Psychoterapii Gestalt na ul.Gwarnej?? Na czym polega terapia i czy różni się od takiej typowej jak np w ośrodku na Lenartowicza??? Aha i czy taka terapia jest płatna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×