Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko te oczy. musi popracować nad udawaną agresją

 

-- 30 sty 2012, 22:55 --

 

Za dużo się Shreka naoglądałą chyba:)

 

-- 30 sty 2012, 22:58 --

 

http://www.youtube.com/watch?v=6ntDYjS0Y3w&feature=player_embedded

lol!

 

-- 30 sty 2012, 23:09 --

 

Fiona może zagrać...Luke'a Skywalkera. Włada mieczem, nie wie co to agresja i gniew, ma blond włosy, super refleks, jest młoda i ma niezwykłą siłę perswazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam, że do czwartku jestem zabiegana. Jak uda się coś nakręcić to można gdzieś wyskoczyć.

Jednak nie ukrywam, że sporego pozytywnego kopa dostałam już w niedzielę :smile:

A generalnie to bez jakiegoś specjalnego nakręcania - przecież to zwykły wypad do Kraka :smile:

 

Agasaya - a jak Twoja przeprowadzka? (bo mam rozumieć, że przewożenie gratów w związku ze zmianą lokum?).

I co na to chapi chapi ? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no teraz to już zwykły - całą magię wyjazdu i megaextra motywację mam już zaliczoną...teraz tylko pora na spokój by świadomie przebrnąć cały wypad :smile: także luzik :smile:

 

Fiona zdziwiona ? :lol:

Pewnie będzie biegała zakręcona i zajarana z myślami o co w tym wszystkim chodzi :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justice84, a Ty tam w końcu jedziesz na kolejną konsultację czy już na pobyt bo się pogubiłam :?:?

 

o nie nie... zostanie zamknięta w jakimś pokoju, co by nie przeszkadzała plącząc się pod nogami i nie zagrażała zdrowiu i życiu własnemu i innych :angel:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justice84, toż ja byłam już pewna że na pobyt :hide: a wszystko przez to że Marcin sieje taką panikę :P

ale i tak będę mocno trzymać kciuki za Ciebie, tak jak obiecałam jakiś czas temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem, siała baba mak i dostała....,a za panikę pewnie i dożywocie:) To faktycznie sobie coś ubzdurałem chyba, ale z Twoich postów to chyba troche wynikało. Jak długo trwa konsultacja? Bo rozumiem, że raczej helloparty trzeba będzie zorganizować:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×