Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

>Oooo, ekspert od masek gazowych się pojawił:) Czyżby kolejny zwolennik Radia M.?

>Fiona będzie teraz pewnie codziennie tak chciała, Agasaya, masz przechlapane na całego, musisz jej załatwić jakiegoś Doga, to może nie będzie miała siły na takie harce:)

>Justice84, a może po prostu starałem się wtopić w tłum tych dzieciaczków, kto by rozróżnił ramusia od Maciusia...Jeżeli pasuje Ci jakiś wcześniejszy termin na spotkanie przed podróżą, to rzuć nim

>Guziczku, byłaś jak zwykle bezbłędna. Dzięki, że upadłaś akurat wtedy, kiedy kręciłem:)

>Czarodzieju, wygrałeś ze mną 1:0 w konkurencji Rzucania się na śnieg w celu złapania smyczy. Gratulacje.

>Trochę przykro, że pania, która chciała się przebić kijkiem przez lód, nie chciałą się do nas przyłączyć. Nadała by się:)

>Fiona, już ci wiecej nie dam kija do buzi :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram - jak już wspomniałam - razem z Guzikiem byście się tam świetnie wpasowali :smile:

 

Kurczak, a ja tak lamentowałam nad Fioną, że sierściuszek zmarznie...Piesio ma u mnie celujący + , jest cudowna :smile:

Dla tych co nie widzieli, mało brakowało by chapi chapi został naszym kierowcą :smile:

...chociaż tak sobie myslę, że przez te przymiarki do kierownicy, Fiona chciała nam po prostu zakomunikować "To już tutaj - jesteśmy na miejscu" :smile:

 

W sumie to mogę śmiało stwierdzić, że Królowa była tylko jedna - w rzucaniu śnieżkami i we wszystkich bitwach bezkonkurencyjna okazała się Agasaya

 

Odnośnie spotkania - dzisiaj postaram się w miarę zaplanować wyjazd - chodzi o dzień kiedy wyruszę.

Póki co mogę wstępnie poinformować, że do czwartku włącznie powinnam jeszcze stacjonować tutaj.

Także jestem otwarta na wasze propozycje :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to mogę śmiało stwierdzić, że Królowa była tylko jedna - w rzucaniu śnieżkami i we wszystkich bitwach bezkonkurencyjna okazała się Agasaya

ja tam bym wszelkie tytuły oddała pannie Guzik-owej, która nawet glebę zaliczyła bezbłędnie i pod okiem kamery :mrgreen: a w bitwie na śnieżki okazała się wytrwalsza ode mnie, gdyż rzucała nawet leżąc i niemal trafiła w narzędzie uwieczniające jej boje oraz osobę tę narzędzie obsługującą :yeah:

 

Justice84, Też chciałabym Cię jeszcze zobaczyć zanim wyjedziesz ale nie wiem czy dam radę :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet dla Guzika?:)

 

-- 30 sty 2012, 22:27 --

 

Guzik nawet nie musi się roli uczyć, ona jest taka naturalna. Wiedźminem będzie...Fiona, w końcu ona ma z nas najwięcej z wilka

 

-- 30 sty 2012, 22:28 --

 

No i sypia z Yennefer:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×