Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nie wiem jak mam dalej postępować.


Michau06

Rekomendowane odpowiedzi

Michau06, Niestety ten problem dotyka przeważnie ludzi wrażliwych, a Ty właśnie taki jesteś. Nie uciekaj w browarki i wódeczkę z kolegami, bo to tylko pogorszy sprawę. Życzę Ci żebyś spotkał wreszcie tę "kobitkę", ale tę prawdziwą, taką która będzie dla Ciebie oparciem i która wysłucha Ciebie, a Ty będziesz umiał jej o wszystkim powiedzieć. Mi się to chyba udało. A wystarczyło się tylko przełamać ten pierwszy raz i dalej już poszło. Serio, ostatnie dni zmieniły mój stan o 360 stopni. Powodzenia:) i głowa do góry.

Dokładnie, jestem wrażliwym człowiekiem, nie uważam tego jednak za ujmę, w dzisiejszych czasach bycie wrażliwym chyba powoli wymiera z tego co widze po ludziach.

Mam nadzieje kiedyś taką kobiete właśnie poznać, jednak czasy się zmieniają i to teraz kobieta wybiera sobie mężczyzne, nie na odwrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michau06, Niestety ten problem dotyka przeważnie ludzi wrażliwych, a Ty właśnie taki jesteś. Nie uciekaj w browarki i wódeczkę z kolegami, bo to tylko pogorszy sprawę. Życzę Ci żebyś spotkał wreszcie tę "kobitkę", ale tę prawdziwą, taką która będzie dla Ciebie oparciem i która wysłucha Ciebie, a Ty będziesz umiał jej o wszystkim powiedzieć. Mi się to chyba udało. A wystarczyło się tylko przełamać ten pierwszy raz i dalej już poszło. Serio, ostatnie dni zmieniły mój stan o 360 stopni. Powodzenia:) i głowa do góry.

Dokładnie, jestem wrażliwym człowiekiem, nie uważam tego jednak za ujmę, w dzisiejszych czasach bycie wrażliwym chyba powoli wymiera z tego co widze po ludziach.

Mam nadzieje kiedyś taką kobiete właśnie poznać, jednak czasy się zmieniają i to teraz kobieta wybiera sobie mężczyzne, nie na odwrót.

Nie jest tak źle, ale masz rację,aż robi się smutno gdy się widzi wszechogarniającą znieczulicę. Kobiety, owszem z reguły to one nas wybierają, dlatego nie mówię żebyś jej szukał, tylko na nią trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma jakiś związek z moim stanem psychiki, ale podejrzewam, że tak, przypomniałem sobie o tym bo właśnie w moim domu jest awantura (a dokładnie ojciec wydziera się na cały dom na matke, zapewne chodzi o kase).

Moi rodzice odkąd pamiętam się kłócili, awantury były zawsze na cały dom (jednorodzinny), tak mocno się wydzierał. Ojciec nie jest alkoholikiem, po prostu nie są do pary rodzice i nie dogadują się. W swoim dzieciństwie przerabiałem już m.in. ucieczki z domu do babci, wizyty policji w domu, tluczenie szyb, szklanek, talezy, trzaskanie drzwiami, bicie matki przez ojca (nie często ale pare razy jej się dostało, kiedyś dosyć poważnie). Najgorsze to, że nigdy nie można było z tym nic zrobić, matka jak głupia siedzi przed tym chu.jem (w sensie tym moim niby ojcem) i słucha jak ten ją od kurew, szmat itp wyzywa.

To napewno ma jakiś związek z tym jaki mi się ukształtował charakter, umysł, musiało to jakoś wpłynąć na moją psychike, jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że tak. Często kobiety sądzą że muszą być z partnerem ze względu na dzieci a to właśnie one przy tym cierpią najbardziej. Ja pochodzę z rodziny patologicznej i powiem Ci że pierwszy atak paniki dostałam w wieku 14 lat właśnie podczas jednej z kłótni, zaczęłam się dusić i trzeba było jechać na pogotowie. Wszystkie nerwy mojego ojczyma, matki czy siostry chłonęłam jak gąbka i cały czas się bałam. Teraz mam tak dalej kiedy ktoś w pobliżu jest zły a przyczyną na pewno jest dzieciństwo.

 

-- 07 lut 2012, 08:44 --

 

Sądzę że tak. Często kobiety sądzą że muszą być z partnerem ze względu na dzieci a to właśnie one przy tym cierpią najbardziej. Ja pochodzę z rodziny patologicznej i powiem Ci że pierwszy atak paniki dostałam w wieku 14 lat właśnie podczas jednej z kłótni, zaczęłam się dusić i trzeba było jechać na pogotowie. Wszystkie nerwy mojego ojczyma, matki czy siostry chłonęłam jak gąbka i cały czas się bałam. Teraz mam tak dalej kiedy ktoś w pobliżu jest zły a przyczyną na pewno jest dzieciństwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×