Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Guzik, ja tak tylko... histeryzuję dla odniesienia dramaturgii :P

 

ram, :hide: ja myślałam że chodzi o takie jadalne, smażone rybki :mrgreen::hide:

a no a osób nie na skraju omdlenia nie odprowadzicie? a jak ja w ten skraj omdlenia wstąpię już po rozstaniu z wami? :shock:

 

a tak poważnie to sugeruję spacer długi ale bez przesady a potem coś na rozgrzanie bo mróz zawitał :twisted:

 

Justice84, no to faktycznie... mam pod nickiem napisane "Gdynia" bo jestem ze Szczecina :lol: Boska jesteś :mrgreen: Cieszę się na spotkanie :yeah:

 

-- 27 sty 2012, 07:29 --

 

Kiya, zajebiaszcza mapka :mrgreen:

 

-- 27 sty 2012, 07:35 --

 

a co to jest (w)zlot?

aaaaa no widzisz kochana to jest

zlot (w)

jakimś zadaszonym, ciepłym miejscu, gdzie podają (za kasę oczywiście) napoje: ciepłe, zimne, %; żarełko i jest tam również WC, w którym po spożyciu napojów % różne rzeczy się dzieją :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieszę się na tą wyprawę z wami :smile:

...jednak mróż mnie przeraża

wcisnę na siebie chyba ze dwie pary kalesonów - przyznam, że nie mierzyłam się jeszcze z tegoroczna zimową aurą :smile:

Agasaya nie wiem jakie różne rzeczy masz na myśli z WC i z %.

Ja na szczęście jestem bez%owa i tym samym uniknę różnych dziwnych rzeczy :smile:

 

A to, że Szczecin... :smile: kurczak...naprawdę nie wiem skąd to wzięłam... :D

I taki ze mnie Sherlock Holmes, że nawet nie zerknęłam na notkę w profilu... :hide::smile:

 

ram i Kiya wasze "mapki" bezcenne :smile:

...chociaż tak myślę, że można by było pokombinować wpierw ze wskazówkami - to mielibyśmy zabawę w podchody :smile:

ram o tej porze roku - muszki owocówki albo śpią albo są gdzieś w kosmosie :smile:

 

"Owad ten jest też jednym z pierwszych zwierząt wykorzystywanych w bioastronautyce – od 1952 w lotach balonowych w górne warstwy atmosfery – i pierwszym zwierzęciem umieszczonym przez ludzi w przestrzeni kosmicznej (20 lutego 1947)."

 

Podejrzewam więc, że w tym wypadzie będzie tak jak wspomniałeś. Tylko na wypadek tych rekinów trzeba będzie użyć jakiejś tajnej siły :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Justice84,

Agasaya nie wiem jakie różne rzeczy masz na myśli z WC
Ja też nie wiem jakie to rzeczy ale wiem, że odbywają się parami ;) Ja wróciłem już z Kraka więc przyjdę pod rybki. Początkowo myślałem, że chodzi o tą łajbę co sprzedają smażone flądry, dorsze i inne takie ale ta cudna mapka od Kiyi mnie uświadomiła :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnośnie tej mapki i fotki to może Agasaya pomyślała, że to są te rekiny... :smile:

 

Vilgefortz fajnie, że się poznamy :smile:

Jestem otwarta na tematy dotyczące Kraka jak również inne. :smile:

 

A wracając do tych "rzeczy różnych" to odetchnęłam z wielką ulgą...bo ja typowy singiel, dla dokładniejszego nakreślenia istoty sprawy pokuszę się o użycie terminu "samotnik". :smile:

Mimo tego wyżej..., i jak już wcześniej napisałam - cieszę się że was poznam. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuuu, ale mam do nadgonienia:)

 

-- 27 sty 2012, 19:01 --

 

Rybka, jaka jest każdy widzi, to raz, ale że rybka lubi pływać, to i po tych rybkach faktycznie warto się gdzieś/czymś rozgrzać:) Agasaya, zawsze możesz zacząć udawać...:) Justice84, z wielkim żalem zawiadamiam, że faceci zwykle nie mają dostępu do tych igraszek, co jest bardzo ale to bardzo niesprawiedliwe (może nie jesteśmy typami macho, no ale mimo wszystko)

 

-- 27 sty 2012, 19:02 --

 

A rybki walnąłem dlatego, że spotkania rozpoczynające się w jakimś miejscu zadaszonym zwykle kończą się pod tym samym dachem.

 

-- 27 sty 2012, 19:03 --

 

I nie bójcie się pogody, godz. 13, bezie pięknie świeciło słoneczko. Ach, szkoda, że Bałtyk nie będzie jeszcze skuty lodem. Byśmy sobie poszaleli:)

 

-- 27 sty 2012, 19:07 --

 

I mam taką propozycję, żeby osoby często udzielające się na forum dodawały do swojego opisu datę najbliższego spotkania/zlotu, by insze, potencjalnie zainteresowane persony nie musiały się zastanawiać o co chodiz i szukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjdziecie co?

Bo kurna, żeby nie było tak, że ja się zjawię a nikogo pod rybkami nie będzie :why:

 

 

-------------

ram kazał skopiować :smile: Niedziela, godz. 13, pod rybkami na początku bulwaru nadmorskiego, krótki spacerek w stronę Gdyni Redłowa lub dalej. W programie zimowego spotkania robienie z siebie bałwana, rzucanie dowcipami, ewentualnie na koniec wizyta na wyciągu...z szyszek chmielu:) A w poniedziałek zjazd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, Ram nie kazał, bo ram niczego kazać nie może:) to raz, chodizło mi raczej o to, żeby to wrzucała osoba, która proponuje dany termin. Oczywiście ram nie ma nic przeciwko kopiowaniu czegokolwiek bo jest przeciwny ACTA. Ram się zjawi, ma nadzieję, że inne dusze też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja się postaram nie spóźnić ale mogę błądzić bo nie do końca kojarzę gdzie te całe rybki są dokładnie :roll:

pogoda śliczna :105: gdyby jeszcze samopoczucie było takie samo :-|

 

-- 29 sty 2012, 11:59 --

 

dobra już wiem... internet jest wszechstronny :P:P

trzeba było mówić/ pisać że to za Contrastem :mrgreen:

 

umieram dziś...

rozważam czy nie wziąć psa ze sobą :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vilgefortz, ciepły sweterek, grube wełniane skarpety, rękawice, czapka, szalik, górolski kożuch i jedziesz :mrgreen:

 

moglibyśmy wracając zajść do contrastu to tam można wejść z psem z tego co się orientuję...

ale właśnie... czy ktoś ma coś przeciwko żebym wzięła sierściucha? mówić śmiało... bo może ktoś się boi psów to ja zrozumiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×