Skocz do zawartości
Nerwica.com

paplanina kosmetyczno-zakupowa


matija

Rekomendowane odpowiedzi

co do naturalnych zapachów... jakoś dziwnie niekomfortowo się czuję jak mi jedzie spod pachy :roll: ... poza tym perfuma zabija smród fajek z moich ubrań :>

 

z tego co wiem to na smrody spod pachy jest antyperspirant, a nie perfuma :D no wiec jak juz go zapodasz, to reszta co zostaje ma naturalny zapach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do naturalnych zapachów... jakoś dziwnie niekomfortowo się czuję jak mi jedzie spod pachy :roll: ... poza tym perfuma zabija smród fajek z moich ubrań :>

 

z tego co wiem to na smrody spod pachy jest antyperspirant, a nie perfuma :D no wiec jak juz go zapodasz, to reszta co zostaje ma naturalny zapach...

moja droga.... napisałem, że nie lubię jak mi spod pachy daje... i nie stosuje na to perfumy ... gdybyś była tak uprzjma to wyczytałabyś, że perfumy używam na smrodek z fajek :) a pod paszki tylko antyperspirant... dla pocących się pod paszkami zbyt mocno polecam w aptece antidral :) pozdrówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do naturalnych zapachów... jakoś dziwnie niekomfortowo się czuję jak mi jedzie spod pachy :roll: ... poza tym perfuma zabija smród fajek z moich ubrań :>

moja droga.... napisałem, że nie lubię jak mi spod pachy daje... i nie stosuje na to perfumy ... gdybyś była tak uprzjma to wyczytałabyś, że perfumy używam na smrodek z fajek :) a pod paszki tylko antyperspirant... dla pocących się pod paszkami zbyt mocno polecam w aptece antidral :) pozdrówki

 

moj drogi

napisałam, że lubię naturalne zapachy, a to nie znaczy smrody spod pachy, to po pierwsze. Z antyperspirantem to był żart, a nie aluzja. Myślałam, ze to jasne, ale widzę że jakaś dyskusja niepotrzebna się wywiązała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam balsam garniera "Skóra muśnięta słońcem".Jedyny balsam brązujący,który nie śmierdzi przeokrutnie po jakimś czasie od zastosowania(a wypróbowałam ich wiele).Przeciwnie,pachnie bardzooo przyjemnie.Daje bardzo naturalny efekt,zero smug i kiczowatej sztucznej opalenizny w kolorze wściekło-pomarańczowym.Błyskawicznie się wchłania i łatwo rozprowadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, moze ktos zamawia w firmie Yves Rocher kosmetyki? Dostalam poczta informacje dla nowego klienta z mozliwoscia fajnych promocji, kosmetyczka za 4 PLN i calym katalogiem oraz prezentem powitalnym. Nie ma jednak jasno okreslonych regul. Czy skorzystanie z takiego zamowienia zobliguje mnie by nadal zamawiac co jakis czas kosmetyki, czy tez moze byc jednorazowe i bez zobowiazan?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zamówiła z Yves Rocher kosmetyczki i od tamtej pory przysyłają mi katalogi co miesiąc. Nic z nich nie zamawiam bo mają dość drogie produkty. Nie będziesz musiała potem zamawiać bo to jest bez zobowiązań. Co najwyżej będą Cię chcieli skusić następnymi katalogami :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zapachow to moj ulubiony to 'paloma picasso' swietny po prostu boski zapach gdyz uwielbiam mocne czarne perfumy nie sa zbyt tani ale wystarczy raz psiknac i trzyma sie kilka dni na ubraniach :D

Co do kosmetyków to inglot jak najbardziej maja tam fajne kolorki cieni!! tusz do rzes ostatnio odkryłam świetny L'oreal-lash architekt- jesli ktos ma rzadkie i cienkie rzesy tak jak ja to super jest wydłuza i pogrubia swietnie to pierwszy ktory dal taki efekt a stosowalam bardzo duzo i to nawet te ok 100zł!

a tak poza tym to uwielbiam firme shiseido- racja droga ale efektywna :D

z balsamikow i kremikow kupuje firmy AA lub dove :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo fajny temat :smile: Lato idzie przecież.

Na szorstkie pięty to peelingi (np jogurt naturalny plus cukier plus trochę kawy), pumeks i dobry krem nawilżający do stóp. I będą piękne.

 

Ja mam takie pytanie bardziej chyba do kobiet. Od zawsze moje ciało jest całe w kropki, tak jakbym miała wiecznie gęsią skórkę, chciałabym mieć tak gładką skórę jak inne dziewczyny... Mogę coś na to poradzić? :-| Do tego szukam skutecznego sposobu na rozszerzone pory i przebarwienia na twarzy (czym je rozjaśnić?).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pinkii, od początku, czy tym kropkom towarzyszy sucha skóra?

Jeśli tak to należy się wziąć za dobre nawilżenie - tu też można polecić kremy z mocznikiem, lub duet który uratował mnie w zimę od zrzucenia suchej skóry na nogach - olejek pod prysznic Isana Med + mleczko do ciała Isana Med z rossmana - bez barwników i zapachów, z oliwą z oliwek. Mam takie kropeczki na ramionach, dermatolog powiedział mi, ze to jakieś tam niegroźne zapalenie mieszków włosowych, często też jest na udach. Można smarować mocznikiem i polepsza się, albo delikatnie opalić - też schodzi - ale tak całkiem wyleczyć się nie da chyba .

Czasem pomaga peeling - gruby cukier+miód+łyżka mleka+łyżka oliwy z oliwek :)

 

I na pory i na przebarwienia dobre będzie bawienie się kwasami na skórę twarzy. Nie znam się na tym jeszcze bardzo dobrze - http://www.antyforum.pl/oczyszczanie-cery-kwasami-vt6500,525.htm#366289

Tu masz obszerny temat o tym na Antyforum, tam dziewczyny więcej wiedzą. Ja sama mam problem z zaskórnikami na nosie i też zamierzam się "kwasić" ale to dopiero na jesień, bo na lato nie ma sensu - po kwasach nie można wystawiać paszczy na słońce, ja tak nie wytrzymam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo, Perspiblock deo, tylko w aptekach; eliminuje problem nadmiernego pocenia, działa antybakteryjnie, nie powoduje podrażnień.

NIe stosuje się go codziennie. Jest w załączeniu "instrukcja obsugi". Fatycznie....bardzo pomaga.

Stosuję go. Nie odbarwia ubrań, a co najważniejsze później stosujesz go raz-dwa razy w tygodniu na noc, zmywasz rano i gotowe.

Ja jestem bardzo zadowolona! Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adamo, Antidral ewentualnie ( droższy ale działa tak samo) Etiaxil i ....tyle :bezradny:

Ponoć regularne picie szałwii pomaga .....a koleżanka brała też perspi block - taki lek na ograniczenie pocenia i faktycznie działał całkiem dobrze tylko to strasznie drogo wychodzi .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×