Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Spooky, chyba wstać? :shock:

 

-- 26 sty 2012, 09:25 --

 

Sabaidee, fajnie, że się Panu podobał! Ja zaraz się zabieram za coś z Pana listy. :smile:

Dla mnie był szokujący. Jak to można wychować sobie dzieci. Lubię takie inne filmy. :)

To był groteskowy atak na rodzinę. Oczywiście umyślnie przerysowany, aby był efekt. Ulubiona scena to chyba ta z kotem. :D

Myślę, że się podzielisz wrażeniami, a gdybyś nie mogła czegoś znaleźć to daj znak.

 

Obejrzałam wczoraj film "Sztuka płakania".Na pierwszy rzut oka patologiczna rodzina borykająca się z problemami, ale zagłębiając się co raz bardziej film można dostrzec, że każda jednostka ma coś na sumieniu, ale i każda jest ofiarą. Najbardziej skupiłam się na tym najmłodszym nieświadomym swoich złych czynów. Chciał za wszelką cenę uszczęśliwić ojca, nawet kosztem czyjejś śmierci.

Film całkiem fajny. Ciężko było znaleźć, któreś z Pana tytułów online. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, właśnie próbuje się zmobilizować do wyjścia w domu. Trzeba zakupy zrobić spożywcze, no i świeczki mi się skończyły, a to w przyjemny klimat mnie wprowadza. Jakoś bez humoru dziś, wręcz bez sił, ale jakoś to będzie.

W dalszym ciągu masz problemy ze snem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedem_zapalek, też powinnam zacząć jakieś romanse. :D

 

Bellatrix, tak czy owak. Nawet jeśli zajmuję się tym w sensie technicznym itd itp. to uwielbiam sowje świrowanie. A w takim świrowaniu nie ma nic czarującego :D

I dziękuję :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×