Skocz do zawartości
Nerwica.com

już nic nie rozumiem...


mala_szatynka

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, moze wy cos mi doradzicie, bo ja juz nie wiem co myslec. Jakis czas temu dodalam post apropo pojawiajacch sie u mnie mysli typowych dla nerwicy i o moim strasznie slabym samopoczuciu, ale teraz jest jeszcze gorzej, bo to wszystko dotknelo tego, co bylo dla mnie najwazniejsze- mojego zwiazku. Nagle przestalam cokolwiek czuc... Niedawno mialam natretne mysli "a jesli ja go nie kocham?", ale wtedy tylko sie balam, ale normalnie czulam do mojego chlopaka to co zawsze. Potem stopniowo jakbym wylaczala sie z emocji. Dlatego zaczelam myslec, ze go nie kocham i przez to codziennie placze i czuje sie okropnie. Nie wiem czemu tak sie stalo, po prostu nagle wszystko stalo sie bez sensu, takie obce, jakby ten rok, ktory spedzilismy razem nie mial znaczenia. Wiecej jest we mnie jakiejs zlosci niz dobrych emocji, one gdzies zniknely. Tak jakby cos we mnie mi mowilo, ze nie chce tego zwiazku juz, ale potem robi mi sie tak strasznie przykro.. Do tej pory bylam u psychologa dwa razy, kazal mi koniecznie zrobic badania tarczycy. Ale czy tarczyca moze powodowac az takie jazdy? Nie chce go zostawiac, ale dlugo juz nie dam rady tak zyc. Czy cos sie we mnie wypalilo po prostu? I czy w ogole po czyms takim mozna bedzie moj zwiazek odbudowac zeby bylo tak jak wczesniej? Codziennie ogladam nasze zdjecia sprzed tego okresu, kiedy to wszystko sie zaczelo i placze, bo tak strasznie chcialabym zeby bylo tak jak wtedy.. Biore tez tabletki anty (artizie), ma mala dawke hormonow, ale czy moze to miec jakikolwiek wplyw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mala_szatynka, Owszem i tarczyca może zafundować takie jazdy i leki hormonalne też. Jesli psycholog sugerował badanie, podejrzewam ,że są ku temu przesłanki. Powinnaś więc zacząć od internisty, żeby wykluczyć przyczyny somatyczne Twojego kiepskiego samopoczucia. Jeśli okaże sie ,że takowych nie ma to radzę wizytę u psychiatry w celu zdiagnozowania i ewentualnego leczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj ide odebrac wyniki. Ale czy to tez mogloby spowodowac mysli apropo homoseksualizmu? Jakis czas temu zaczelam sie bac co by bylo gdybym byla lesbijka i teraz jak np cos ogladam to mysle ze ta kobieta mi sie podoba i od razu zaczyna sie myslenie ze na pewno chcialabym z nia cos robic :o a mi sie zawsze faceci podobali, nigdy nie zakochalam sie w zadnej kobiecie, nawet do glowy mi nie przyszlo zeby cos takiego rozkminiac. Tak jakbym wszystkie te glupie leki (tak samo te z chlopakiem) przyjela ze tak jest, najpierw sie balam co by bylo gdyby, a teraz ze tak jest. nic juz z tego nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zabuzenia pracy tarczycy tez powoduje takie stany, rozhustany system chormonow robi swoje, ja tak mam i depresje i tez problem chormonalny, lecze i depresje ale tez ginekologicznie zaburzenia hormonalne. dobrze ze bylas u psychologa,i tez dobrze by bylo bys znowu do niego poszla by psycholog zobaczyl po tym jak mu bedziesz mowila jak sie czujesz gdzie tkwi problem. taki stan zmieszania ze samemu sie nie wie co sie chce i czuje znam bardzo dobrze, przechodzilam to nie raz. wazne jest o tym mowic i szukac pomocy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec widac ze to problemy psychiczne, trzeba zobaczyc co sie dzieje idz do psychologa, nie musisz koniecznie do tego samego, mozesz isc do innego i zobaczyc co on ci powie. moze to tkwi mocno gleboko w tobie i trzeba sie leczyc zaczac prace nad soba, jakies spotkanie z psychiatra. chcesz to napisz do mnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×