Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siedem_zapalek, nic kompletnie nic. Na NFZ, więc ryzyk fizyk. Jak coś mi nie podpasuję to będę musiała prywatnie popatrzeć choć tyle ile moi rodzice wydali już pieniędzy na mnie to głowa mała. Wyrzuty mam straszne.

 

girl anachronism, czytałam właśnie o tym zaburzeniu. nie miałam pojęcia, że aż tyle tych zaburzeń istnieje co i u mnie stres wywołuje. kochana, ale przynajmniej będziesz mogła podjąć leczenie, bo wiesz co CI dolega. trzymam mocno kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tym,żeby zapisać się do drugiej szkoły.Nudzi mi się w domu.Potrzebuję konkretnego zajęcia,a zjazdy co dwa tyg. to dla mnie za rzadko tylko,żeby zjazdy były w innym terminie.Myślę nad administracją bo z orzeczeniem o niepełnosprawności jest sporo ofert pracy.Co Wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze muszę się z tym przespać.Ciężko będzie co week poza domem.Koszty podobne bo wynajmę pokój za podobną cenę co płacę teraz.A jak zawalę oba kierunki :? bo będzie za dużo.

Mama mi powiedziała na ten pomysł "czyś ty z głupiała" , ale za bardzo się tym nie przejmuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×