Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, dla Ciebie to jeszcze młoda godzina. A jak główka dzisiaj?

Bellatrix, no tak, środa, więc pewnie wybierasz się na terapię.

 

A ja próbuję swojego kota nauczyć dawać łapę, ale on jakiś nierozgarnięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Cześć Kasiu:) Schowaj się pod biurkiem i utnij sobie drzemkę :mrgreen:

 

Sabaidee, Myślę ,że prędzej kot Ciebie nauczy jakichś sztuczek niż Ty jego :mrgreen: Chociaż powiem Ci ,że miałam kiedyś kotkę , która umiała aportować, ale tylko swoją konkretną zabawkę i tylko wtedy kiedy to ona miała ochotę :mrgreen:

 

Bellatrix, No właśnie już powinnam się podnosić, ale całkiem mi tu dobrze :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, ani mi nie mów..., ja to bym tak do południa najchętniej spała :mrgreen:

 

Ja jestem zmuszona tak wstawać, bo mój P. pracuje na 8.00, a że mamy jedno auto, to jeździmy razem, i ja też jestem w pracy na 8.00, choć przedtem przychodziłam między 9.00 a 10.00. Na razie to dla szok, bo tak jest dopiero drugi tydzień. Ciężko się wstaje, gdy w łóżku cieplutko, a za oknem jeszcze ciemno, ble ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, Myślę ,że prędzej kot Ciebie nauczy jakichś sztuczek niż Ty jego :mrgreen:

No może łapy podawać to ja go nie nauczę, ale nauczyłem go co znaczy kapeć w mojej dłoni. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korba, Napisz petycję w sprawie kocyka :mrgreen:

 

Bellatrix, Moja kotetczka ma bzika na punkcie torebek od herbatek expresowych i ziół. Jak tylko zostawię kubek bez dozoru wyławia torebkę , ucieka z nią w bezpieczne miejsce i miauczy jakby się chciała pochwalić co upolowała :mrgreen: Potem zbieram takie rozbebeszone flaczki :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim! :) właśnie skończyłam oglądać film polecany przez Pana Jacka i muszę przyznać, że jest genialny. Nie wiem dlaczego wcześniej go nie widziałam. Dziś dla porównania obejrzę "Dziewczyna z tatuażem".

 

śniadanie do łóżka by się przydało, bo ciężko się z niego wygrzebać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, być może obejrzę, choć znając zakończenie pewnie nie będzie już taki ciekawy. Zresztą u mnie jest długa kolejka filmów do obejrzenia i ciągle się coś wpycha bez kolejki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też obejrzałabym jakiś film :105:

 

ale dobry, taki żebym nie miała poczucia zmarnowanego czasu :105:

Lubisz czarne komedie? :D Mnie ostatnio rozbawił Serial Lover znany u nas pod tytułem Zabójcza kolacja

 

-- 25 sty 2012, 10:02 --

 

agusiaww, jeszcze z godzinkę wytrzymam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, ja właśnie szukam jakichś perełek, które by mnie wciągnęły. Jeśli ma Pan coś niebanalnego, innego na swojej liście to ja jestem chętna. :smile:

 

-- 25 sty 2012, 10:07 --

 

coma, od siebie polecam Kieł-grecki dramat. Wręcz mną wstrząsnął.

Mocny norweski film- Drzwi obok(UWAGA! Występują brutalne sceny) psychologiczny dramat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×