Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

amerykańska ekranizacja książki. :)

Oglądałem niedawno oryginał szwedzki: http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni%2C+kt%C3%B3rzy+nienawidz%C4%85+kobiet-2009-465857

I aż się boję wersji amerykańskiej, bo Amerykanie jak już zrobią jakiś remake to zawsze go spieprzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sabaidee, podobno bardzo dobre opinie o tym filmie krążą, ale ja nigdy nie kieruje się opinią większości. Obejrzę to co mi Pan podesłał tym bardziej, że "Dziewczyna z tatuażem" nie chcę dziś włączyć. Jutro się za nią zabiorę i porównam. :) Zauważyłam, że jest Pan sceptycznie nastawiony do amerykańskich produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, slow motion, mam z mamą świetne relacje, ale w sprawie emocji to onamnie nie zrozumie, a tata to juz w ogóle. Mam z nimi świetne relacje, ale jesli chodzi o sprawy zwiazane z uczuciami i emocjami to oni sa w te klocki kiepscy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak zawsze myślałam, ale teraz starają się mnie wspierać. Nigdy nie znałam ich od tej strony. Z początku- tak jak Ci pisałam. Spróbuj powiedzieć, ale przygotuj się, że nie będzie łatwo. Daj im czas na ochłonięcie, a później spróbuj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amerykańska ekranizacja książki. :)

Oglądałem niedawno oryginał szwedzki: http://www.filmweb.pl/film/Millennium%3A+M%C4%99%C5%BCczy%C5%BAni%2C+kt%C3%B3rzy+nienawidz%C4%85+kobiet-2009-465857

I aż się boję wersji amerykańskiej, bo Amerykanie jak już zrobią jakiś remake to zawsze go spieprzą.

 

Mam takie same odczucia, z tym że ja szwedzkiego oryginału wyczekiwałam, bo książki miałam już wtedy za sobą ;) już w tym trailerze wkurza mnie Lizbeth, czy w Krainie Hollywood żadna bohaterka nie może być naturalna? :? Ona nie była ładna, ale oczywiście tu na siłę musieli ją przesłodzić .... Poza tym na bank zmienią końcowe sceny, no bo jak to, wątek homo? :roll:

 

Wybaczcie elaboraty, nie mogę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam, że jest Pan sceptycznie nastawiony do amerykańskich produkcji.

Jestem sceptycznie nastawiony do tzw. megahitów dla megaidiotów tzn. do produkcji stricte komercyjnych, gdzie panuje niepodzielnie high life, efekty specjalne, wodotryski i Bóg wi co, produkcji wysokobudżetowych dla masowego widza. Amerykanie w swej masie to ciemny naród, a koszty produkcji muszą się zwrócić, więc te filmy są przygotowane tak, żeby je strawił najbardziej tępy konsument popcornu. Wiadomo, że najłatwiej trawi się papkę... Są jednak w USA niezależni twórcy, których cenię i oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×