Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Ja korzystam z usług PZP Syntonia na ul. Zgody 9 w Gdyni (wszystko na NFZ), ale pierwej trzeba udać się do psychiatry, aby otrzymać skierowanie do psychologa, na terapię.

 

Poniedziałkowy termin chyba odpowiadał nie jednej osobie i dlatego taki pomysł.

Możemy ruszyć pupy w niedzielę?

 

A tak w sekrecie Wam powiem, że jestem po egzaminie i poszło mi cudnie, jak nigdy. Zatem możecie mi gratulować! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to skąd się wziłął pomysł poniedziałkowego zlotu?

Kiya zaproponowała bo w weekend nie może...

 

Co do ruszania pupy to proponuję spacerek spod rybek na początku bulwaru w kierunku mola w Orłowie, najlepiej w weekend, ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie inne propozycje:)

to chyba ja odpadam jednak... za często kołuje mi się w głowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guzik, nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam "normalnie"... ale to raczej nie od tego... bo miałam ostatnio parę dziwnych omdleń... nie wiem jeszcze od czego ale padaczkę już wykluczyłam... może mam jakiś Guzik na mózgu :mrgreen: albo jednak ta wada serca nie jest taka wcale obojętna... niemniej jestem teraz na etapie "boję się zemdleć" więc nie zapuszczam się na jakieś długie spacery :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okidoki, tak tylko pytałem o ten poniedziałek. Agasaya, przecież to jest tylko taka sugestia, można iść bulwar tam i z powrotem. A jak będzie źle, to wezmę na barana:) Niedziela jak najbardziej odpowiada. Guzik, gratulacje. Vilgefortz, nie prosiłem o obwarzanki dla siebie, bo ten wózek/kramik nijak by Ci nie wszedł do pociągu/samochodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, na barana :lol: jak Ty mnie nawet tak o podnieść nie mogłeś :mrgreen:

ustalcie coś a ja się jakoś takoś dopasuję... najwyżej szybciej pójdę do domu albo później do was dołączę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, godz. 13, pod rybkami na początku bulwaru nadmorskiego, krótki spacerek w stronę Gdyni Redłowa (do wysokości stacji wzgórze Św. Maksymiliana), dla chętnych w stronę mola w Orłowie, dalej dla chętnych w stronę Kolibek, dalej dla chętnych w stronę ujścia Sweliny,.....mola w Sopocie, dalej.... W programie zimowego spotkania robienie z siebie bałwana, rzucanie dowcipami, ewentualnie na koniec wizyta na wyciągu...z szyszek chmielu:) A w poniedizałek zjazd :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja będę jeszcze palić... głupa :P

a które to rybki na początku bulwaru szanowny panie?

jo i wszyscy pójdą dalej a ja sama będę wracać i zemdleję i w ogóle rekiny mnie zeżrą :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya...bo ja myślałam, że Ty gdzieś ze Szczecina jesteś lub ogólnie zachodniopomorskie... :smile:

A skąd taki domysł to ja nie wiem... :smile:

Fajnie, że się poznamy - tzn. tak zakładam bo niedziela - godz. 13 właśnie zaplanowana :smile:

...no i oczywiście jeśli Ciebie te rekiny nie połkną... :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odprowadzim osoby na skraju omdlenia, to raz. dwa, palenie głupa to nie sport zimowy, poza tym myślałem, że to aj mam na to patent:)

 

-- 26 sty 2012, 22:53 --

 

Najbardziej znienawidzonym drapieżnikiem na tej plaży będę ja, wiec rekiny nie mają czeog szukać:) Bawoły też. Gorzej z gnomami. Czasem chodzą za mną parami i wtedy mam stracha...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×