Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

ram, fakt Ty nie jesteś gadatliwy... Ty wystrzeliwujesz słowa jak z karabinu :mrgreen:

co do leków... może znajdziesz taką która też łyka jakieś kapsułki :yeah:

 

Guzik, oddaję rogówkę przyjaciółce a od brata zabieram ramę do łóżka do sypialni, szafę i stolik kawowy :P a i od mamy kanapę do pokoju dziennego... taki mały misz masz

 

lubie_jesc, a gdzie żeś ty była ostatnio? jak ja stałam na środku cafe anioł i gadając przez telefon z Alicją mówiłam co chwilę "lubię_jeść" co wprawiało pozostałych gości w osłupienie a zlotowiczów w rozbawienie :mrgreen:

 

Kiya, odpada bo 31 stycznia jest we wtorek :mrgreen: ale w sumie nie wiem o który rok Ci chodzi :twisted:

 

-- 21 sty 2012, 22:54 --

 

ram, a co wypada a co nie to można ustalić poprzez rozmowę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, a na tym forum są takowe, co coś łykają?:)

Już myślałem, że to oddawanie rogówki to coś jak z nerką...

Kiya, zlot weteranów w najbliższy 31 stycznia w poniedizałek? jestem za, choć już będę wtedy trochę po 40:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, zlot weteranów w najbliższy 31 stycznia w poniedizałek? jestem za, choć już będę wtedy trochę po 40:)

:lol:

 

tak nerkę też mogę oddać, przynajmniej coś zarobię... i wątrobę mam jak nową... :mrgreen: płuca się pewnie nie nadadzą no a serce już oddałam tak jakby :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy pomysł spacerowy jak zwykle upadł?

 

-- 22 sty 2012, 19:07 --

 

Chociaż w sumie jedno drugiego nie wyklucza. W przyszły weekend będzie mrozik i słońce, więc można przed zlotem iść spalić to, co się wciągnie dnia następnego. Jak ktoś reflektuje, to ja się dostosuje co do terminu i trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam jestem elastyczny czasowo w ustawowych godzinach niepracy

 

-- 24 sty 2012, 18:55 --

 

Pomóżcie koleżance z 80 strony!

"hejka, mam prosbę do Was potrzebuję psychoterapeyty/ psychologa/ terapeuty na NFZ Gdynia i okolice

macie jakies namiary? ;]"

to raz

2. W sumie to skąd się wziłął pomysł poniedziałkowego zlotu?

3. Co do ruszania pupy to proponuję spacerek spod rybek na początku bulwaru w kierunku mola w Orłowie, najlepiej w weekend, ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie inne propozycje:)

cdn...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×