Skocz do zawartości
Nerwica.com

TRAZODON (Azoneurax, Trazodone Neuraxpharm, Trittico CR/XR)


jowita

Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

224 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy trazodon pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      139
    • Nie
      67
    • Zaszkodził
      30


Rekomendowane odpowiedzi

nie miałbym problemów z załatwieniem. 36 godzin to troszkę długo ;)

Np. po Haloperydolu ledwo co mogłem zasnąć... A następnego dnia jedna wielka zamułka.

Jakie są jeszcze neuroleptyki nasenne którymi warto się zaiteresować?

Ale takie krótko działąjące. Nie żeby być jak zombie pół dnia...;/

 

To nie calkiem ten temat, ale ja spie i nie muli mnie po:

-prometazynie

-kwetiapinie

-olanzapinie

 

Dobry jest tez Tisercin i Klozapol,jednak tu zamulki raczej nie unikniesz.

 

Korba, a probowalas mirtazapiny do sertraliny? Jest tez inna mozliwosc- zamiana lamotryginy na pregabaline (Lyrica). Tez stabilizuje i do tego reguluje sen. Zarejestrowana jest takze do leczenia zaburzen lekowych.

Takie trzy w jednym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- powtarzam Ci, że prometazyna jest to lek często zapisywany dla dzieci na uspokojenie... Można go dostać nawet bez recepty (tak jak hydroksyzynę), jeśli oczywiście odpowiednio się porozmawia z farmaceutą. Chyba to także świadczy między innymi o jego baaaardzo delikatnym działaniu?

 

- olanzapina - zastanawiam się nad tym, nie brałem... Przymula następnego dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przyjmuję Trittico od 12 dni, początkowo od 25 mg a teraz 75 mg. Śpi się może trochę lepiej ale zasypiam z tudema w nocy mam sny, które wywołują u mnie lęki. Do tego wybudzam się wcześnie. Początkowo strasznie mnie lek nakręcał, ciągle musiałem coś robić. Najdrobniejsze rzeczy powodują u mnie wewnętrzne podniecenie, nieadekwatne do sytuacji. Od kilku dni mam doła od rana, który nie ustępuje do wieczora, do tego jestem otępiały. Mam również wrażenie, że wywołuje we mnie wewnętrzny niepokój i potrzebę izolowania się od ludzi (pogłębienie się istniejącej wcześniej fobii społecznej). Przepisano mi go głównie na zaburzenia senne połączone z lękami, które wywoływały stany depresyjne. Może takie działanie jest normalne na początku zanim lek zacznie działać na 100%. Ogólnie czuję sie niekoniecznie dobrze z tym zamuleniem, a muszę być świeży w pracy. Nie wiem, co robić bo chyba ten lek jakoś mi nie pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×