Skocz do zawartości
Nerwica.com

Internet u op. komórkowych


Spooky

Rekomendowane odpowiedzi

Orange - słaby zasięg. Era - masakra. Play- zero. Plus - HSDPA. Może wezmę cyfrowy polsat na próbę. Do tygodnia można testować,

nie płacąc kary umownej za rezygnację. Być może ewentualna emigracja mnie czeka, więc nie chcę podpisywać umowy. A żadna sieć nie daje na nieokreslony....

Szkoda, że ten Play nie działa. Cennik najlepszy...Mam w sumie stary modem Huawei E220. Jakby nabyć lepszy, to jest szansa na lepszy zasięg? Bo chyba jakieś 2,3 km od mnie może bym złapał. Da się jakoś wzmocnić odbiór?

Chyba że inny pomysł na neta bez umowy znacie?

Midas, co to? Pierwsze słysze... Ale to wpłaty na dzień dobry trochę odstraszają... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 zł płacisz depozytu, 7 zł za przesyłkę, cała reszta za friko. Tylko właśnie nie wiem jak sprawa zasięgu i prędkość też pewnie nie powala.

 

Zadzwoń do biura obsługi play i sprawdzą na mapce czy jest jakaś szansa na zasięg i czy ewentualne przedłużki pod modem pomogą.

U mnie play kicha straszna natomiast plus daje radę. I chyba oni faktycznie najlepszy zasięg mają w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh. Mój ojciec ma iplusa na abonament. Podpisał umowe na 4gb czy jakoś tak, a walneli sie i włączyli limit 20 gb. I tak już z 2 lata jest ;)

Za 20 gb płaci coś chyba koło 40 zł....

 

-- 24 sty 2012, 18:45 --

 

ja znam kogoś kto ma play i jest zadowolony

jak ma zasięg to jest zadowolony.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooky, to niech Ci odstąpi połowę :D W plusie też jest dobry myk, bo po 0.00 można buszować bez limitów do 9 rano bodajże(przy tej niższej stawce)

Tak patrzę na to Aero2 i chyba oprócz tych kosztów 27 złociszów, trzeba modem kupić więc tego za free już nie wyślą :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×