Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

*Wiola*, niestety, spotykamy wszędzie różnych ludzi, różne problemy, na które i których wpływu nie mamy. Najważniejsze, to przekonać siebie samą, że wszystko, co robię, wypływa z potrzeby serca i życzliwości, a za reakcje i zachowania ludzi odpowiadać nie będę...

Postaraj się "przespać" z problemem i nie "pielęgnuj" go..... :nono::nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiya, Witam! Mnie też wkurza ostatnio oprogramowanie,dzisiaj chciałam zobaczyć materiał:zalogowałam się i weszłam na str.,najechałam na temat , a tu trach i nic .Wyszłam z programu a tu ekran biały (kapota,albo umarł w butach)jak dawniej się mówiło.Blokaaada-cały szereg tabel, tabelek i *Być mądry i pisz wiersze *. po ponad godż pojawił się napis , że usterki związane z zabezpieczeniem. A tu dziś mówią ,że hakerzy super-profesjonaliści wdarli się. I jak tu można iść spokojnie spać ,choć by się chciało?

Jak mówią złość piękności szkodzi!! -ale Nam w chorym już nic nie zaszkodzi...?? Pozdrawiam cieplutko Pa!! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Denerwuje się tym że się denerwuje… poważnie. Dużo ludzi tak ma. Naturalnym stanem jest jakt że coś nam się nie podoba i mamy prawo wyrażać tą niechęć czy niezadowolenie. Lecz ludzie w tym i ja najpierw się złoszczą np. że się ktoś na nas krzywa patrzy potem złość jest silna w nas i złościmy się na samą wizje a potem nie pamiętamy o złości lecz nasza podświadomość tak i gotowe. Kolo zamknięte. Moim zdaniem złość jest potrzebna i zdrowo przeżywana nie zatruje nam życia …. A wiec ludzie jeśli jesteście źli piszcie niech złość z was wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego można wywnioskować, że tak naprawdę 90% z nich tam jest niepotrzebne.

Kur*wy tam jadą dostają pensję 35 000 zl "Nie mając - co raz jeszcze podkreślam - bladego pojęcia za czym, bądź przeciwko czemu, się opowiada" - ujawnia Migalski." :-|

 

Znam jednego polskiego posła, gość mnie uczył w-f-u, nie znał się na niczym poza skokiem wzwyż i robieniu pompek, ale czego sam nie ukrywał wiedział z kim pić wódkę. Te umiejętności wprowadziły go do elitarnego grona 460. A jak się dobrze piję w sejmie to i do europarlamentu można się wkręcić. Potem się dziwimy, że głosują nad tym czy ślimak jest rybą czy nie :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdym ataku, czy stresie, mam zaostrzenie łuszczycy, która obok cukrzycy, nerwicy rozwija się "imponująco"...czy ktoś z Was, moi drodzy, zetknął się, albo sam zna tę dolegliwość i jakieś skuteczne środki łagodzące objawy???

Czasem już nie mam siły...swędzenie całego ciała doprowadza mnie do "szału"....co z łącznie z bezsennością nie jest miłe :(

Leki dermatologiczne, głównie sterydowe nie są skuteczne, czasem zdarza się, że komuś uda się znaleźć coś mało znanego, a skutecznego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×