Skocz do zawartości
Nerwica.com

[TORUŃ]


Rekomendowane odpowiedzi

Hej

słyszałam że jest dobra psycholożka w inowrocławiu- Agnieszka Rabazińska

Jest jeszcze jedna Pani - Anna Chwiałkowska, chodziła do niej moja znajoma. Polecam obie babki.

One pracuja w osrodku Kontakt

link do strony http://www.psychoterapia.kontaktino.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Zapraszam do nowo otwartego gabinetu psychologicznego Spokojny Umysł w Toruniu przy ulicy podgórnej 42/4. Gabinet oferuje treningi biofeedback, szczególnie skuteczne w radzeniu sobie ze stresem i nauką relaksacji. Ponadto badania i konsultacje psychologiczne.

Więcej informacji na stronie spokojnyumysl.pl. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.mam 25 lat i niedawno odkryłam że mam nerwicę,nie wiem jak mam znaleźć naprawdę dobrego psychologa,jakiś czas temu chodziłam do pewnej babeczki ale nie byłam zadowolona...proszę o pomoc albo chociaż podpowiedź jak mam znaleźć pomoc...pozdrawiam

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałaś skorzystać z wideo rozmowy online z psychologiem ? Wybierasz psychologa,płacisz nie ruszając się z domu,gdy nadejdzie dzień i godzina wykupionej rozmowy online na żywo po prostu włączasz połączenie i rozmawiacie.Możesz jeszcze poprosić psychologa o włączenie przez niego obrazu wideo transmitowanego od niego do Ciebie (widzisz podczas rozmowy głosowej lub tekstowej - jak wolisz - jego twarz na żywo.Ty cały czas podczas takiej rozmowy możesz być anonimowa,nie ujawniając swojej tożsamości.Słyszycie się swobodnie.Mozesz też rozmawiać za pomocą wbudowanego w narzędzie do rozmowy komunikatora (podobne do gg)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ja osobiście polecam Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu działający przy Ośrodku Psychoterapii Remedis Pro w Toruniu.

Dobry zespół psychoterapeutyczny i co najważniejsze psychoterapia i leczenie na Oddziale jest refundowane przez NFZ:)

 

Dla zainteresowanych podaję dane kontaktowe:

 

Oddział Dzienny Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Toruniu

ul. Piastowska 1 ( budynek Przychodni Kolejowej III piętro)

tel do rejestracji 56 447 90 11

pro@remedis.pl

 

Pozdrawiam,

Ania

 

 

O fajnie wiedzieć, że takie coś istnieje. Czy ktoś tam był i może mi powiedzieć, jak tam jest? Czy trzeba coś zrobić, by się tam dostać? Czy wystarczy zadzwonić i już... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monar powinnas skorzystac z tego, to nie jest psychiatryk tylko oddzial nerwicowy, czyli jest tam przyjemnie i miło, ja sie na taki do wawy wybieram.... nic nie tracisz, Prawdopodobnie mozesz potrzebowac skierowanie od psychiatry twojego aby tam sie dostac. Proboj nic nie tracisz a zawsze mozesz zrezygnowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mój lekarz nawet sam mi to zaproponował :mrgreen: Powiedziała, że jak będę chciała, to wypisze mi skierowanie, tylko muszę iść tam w celu uzyskania informacji na ten temat, wiadomo. No przejdę się tam, ale to kiedyś. Teraz nawet czasu nie będę mieć, niedługo znów szkoła... Nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystał ktoś z Was z internetowej rejestracji do lekarza? Ja ostatnio się zarejestrowałem na jednej z nich z ciekawości. Parę chwil później byłem umówiony na wizytę :o Tutaj możecie sprawdzić o czym mówię: http://medmemo.pl/szukaj/psycholodzy,63/torun/. Co sądzicie o tego typie rejestracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko mam ten problem. Szukam psychoterapeuty w Toruniu (albo okolicach, wszystko mi jedno, naprawdę potrzebuję pomocy), ale na NFZ (leki i wizyty u psychiatry pochłaniają całkowicie fundusze, które mogłabym przeznaczyć na wizyty prywatne). Dzwoniłam do REMEDIS Pro - i jeszcze w dwa miejsca (nie pamiętam gdzie), ale czas oczekiwania wynosi od pół roku do dwóch lat - kiedy ja naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, co będzie chociażby za miesiąc...

Jeżeli ktoś zna jakieś namiary, cokolwiek - proszę o pomoc.

Pozdrawiam

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję psychiatry na nfz, do którego (jakimś cudem) krótko się czeka lub prywatnie, który bierze mniej niż 150zł. Nie musi być super dobry. Potrzebuję skierowania a nie chcę za 10minutową wizytę płacić 150zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×