Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

Hello Jestem, wrociłam :twisted:

Co to wogóle za umieranie???....i do tego na klamce???

Niech napisze do mnie , ja Jej powiem jak się to robi :evil:

dobra bez jaj teraz....ma być spokój bo się wnerwie i wyłaczę forum jak takie bzdury będą przychodzić Wam do glowy... :evil:

moze brutalnie ale....w takiej sytuacji niech coś weźmie na uspokojenie, najlepiej klona i idzie spać, jutro spojrzy na wszystko inaczej.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica ma racje.....niech ktos jej powie ze ma cos zarzyc...ma jakies leki?na uspokojenie?bo tak pisac moze do rana....a forum bedzie sie martwilo....

 

-- 22 sty 2012, 02:54 --

 

Moze uda sie ja uspokoic...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tyle takich akcji było na tym forum, że zaczyna być to żenujące, znów panika...ludzie nie śpią, martwią się :evil:

Albo telefon po pogotowie, ze się źle czuje i przyjadą, dadzą w dupę Relanium i będzie spokój albo wziąć coś na uspokojenie i postarać się zasnąć.

Boszszs.... ludzie, ja rozumiem, ze macie problemy, kazdy ma ale nie siejmy paniki bo nikomu to na dobre nie wyjdzie :bezradny: My tu wszyscy jesteśmy chorzy i każdy z nas ma jakieś swoje "hallo".

 

-- 22 sty 2012, 03:03 --

 

Heartbreaker, cześć Łukaszku ;)

Dawno się nie widzieliśmy chyba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

petruszka30, mnie się wydaje, ze ta dziewczyna zbyt dużą wagę przywiązuje do tego forum, jakby nic innego nie istniało w Jej życiu.

Może powinna zacząć żyć tym co się dzieje dookoła niej a nie forum, problemami itd...

Skoro czuje się tu niezauważana i ignorowana to znak, ze powinna wyjść do żywych ludzi a nie wpadać w wiekszy dół.

Nawet nie zdaje sobie sprawy ile pięknych i szczęśliwych chwil ją moze spotkać w realu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anielica, fajne zycie, cud, miod i orzeszki..wiem to ja i wiesz to ty ale nie osoba w depresji...

swoja droga ona tu nowa, napisalam kilka postow z wolaniem o pomoc i tylko ja, mirabele i tahela ja zauwazyłysmy, ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×