Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

z racji zdartych do mięsa, nowymi butami pięt... sugeruję jakiś krótki spacer po bulwarze a potem gorącą herbatkę w jakiejś knajpce na rozgrzanie i oczywiście rozmowy o dupie maryni ;)

 

Ram nie chce iść ze mną sam... bo wiadomo- to grozi zaszlachtowaniem jednego z nas, tudzież wzajemnym utopieniem się w owej herbatce :105:

 

a ja bardzo bym nie chciała przewegetować kolejnego, całego weekendu na spaniu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 jutro pod gemini?

 

-- 20 sty 2012, 21:03 --

 

Dobra,ustalilismy z Agasaya,ze 13.chetnych zapraszamy

 

-- 20 sty 2012, 22:29 --

 

Wysłąłem smsy lub pw do wszystkich osób, które przewinęł się przez ten wątek na ostatnich kilku podstronach.

 

-- 20 sty 2012, 22:30 --

 

Jak się spotkamy, to ustalimy, w zależności od chęci, co i jak..

 

-- 20 sty 2012, 22:32 --

 

Juto godz 13, pod Gemini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czego (bo może sami poprowadzimy, hehe) i do której?:) Przeciez nie rozejdziemy sie po godiznie:) mozna przyjść z poślizgiem, szczególnie jak będzie gołoledź..

 

-- 21 sty 2012, 09:48 --

 

No coż, chyba spotkanie odwołane, bo chętnych brak. Agasaya pewnie śpi, więc nie wiem, jak z nią. Tak czy siak ja przeziebiony, wiec tylko kawka/herbatka/etc

 

-- 21 sty 2012, 11:15 --

 

Hmmm, ze mnie zszedł już cał śluz i jest w miare ok. Tak wiec...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, znacie jakieś fajne, uczciwe, niepalące, stanu wolnego dziewczyny w wieku 26-33, którym doskwiera samotność? Najlepiej z podobnym problemem, jak mój. (zab. lękowe/nerwica). Szukam niekoniecznie dziewczyny, ale racze kogoś, z kim możnaby prowadzić długie rozmowy, iść na spacer, na zakupy, potrenować, na kawę, etc, bez jakichś zobowiązań. Kogoś w rodzaju koleżanki na pół lub cały etat:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, to czemu muszą być stanu wolnego?? :P

no patrzcie nawet koleżanką nie mogę być bo: nie jestem fajna, palę jak smok, jestem stanu zajętego, i nie mam jeszcze 26 lat :mrgreen:

dyskryminacja :nono:

 

-- 21 sty 2012, 21:03 --

 

Guzik, za tydzień to.... ja mam urwanie głowy z przewożeniem mebli stamtąd tu i stąd tam :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agasaya, wiesz, jaki bywam upierdliwy. dlatego właśnie stanu wolnego, co by się jaki mąż czy innych dobry duch nie przypałętał i siekierą lub łopatą nie zdzielił:) no i poza tym to licho nie śpi, bo z takiej przyjaźni różne dziwne rzeczy moga sie rozwinąć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, a no to mów tak od razu że chodzi Ci o koleżankę wielofunkcyjną :mrgreen:

ale nie zakładaj też takich obostrzeń bo wiesz... palenie można rzucić... i faceta w sumie też :mrgreen:

 

do M.oczywiście nie sugeruję tutaj nic ;)

 

no a na forum jest masa fajnych babek przecież a poza forum pewnie jeszcze więcej :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz tam wielofunkcyjną:)

Toć to nie robot czy inszy android 4.0 :)

Chodiz po prostu o to, by nie było dylematów, co wypada, a czego nie wypada, a ja raczej nie zamierzam się w jakikolwiek sposób wpie.... do cudzych zwiazków, bardzo źle mi z tym, nawet jeśli dzieje się tak zupełnie przypadkiem.

A co do babek spoza forum, to mogą źle znosić łykanie takich małych kapsułek z nie wiadomo czym i różne inne sprawy, np niechęć do podróżowania samolotem, etc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no biorę, biorę, wenlę 75mg:) jaaa, gadatliwy? Wypraszam to sobie, nigdy, przenigdy, w żadnym wypadku, nie byłem, nie jestem i nie będę osobą, którą można uznać za gadatliwą i absolutnie ni zgadzam się z tą opinią. Skąd Ci rpzyszło cos takiego do głowy. Ja gadatliwy, smiechu warte. jeśli ja jestem gadatliwy....

 

-- 21 sty 2012, 21:51 --

 

a że czasem przeginam, to i owszem, ale kto z was jest bez winy, niech pie..... ałłłł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ram, to czemu muszą być stanu wolnego?? :P

no patrzcie nawet koleżanką nie mogę być bo: nie jestem fajna, palę jak smok, jestem stanu zajętego, i nie mam jeszcze 26 lat :mrgreen:

dyskryminacja :nono:

 

-- 21 sty 2012, 21:03 --

 

Guzik, za tydzień to.... ja mam urwanie głowy z przewożeniem mebli stamtąd tu i stąd tam :-|

 

A gdzie swoje mebelki przerzucasz?

Ja też palę jak smok, ale kadzidełka i świeczki.

Może być za tydzień w niedzielę, poniedziałek, wtorek, nie wiem - wszystko mi jedno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodiz po prostu o to, by nie było dylematów, co wypada, a czego nie wypada, a ja raczej nie zamierzam się w jakikolwiek sposób wpie.... do cudzych zwiazków, bardzo źle mi z tym, nawet jeśli dzieje się tak zupełnie przypadkiem.

 

Tu mi się przypomniała scena z "Nic śmiesznego". Nie mogę znaleźć linka. Ogółem wyglądało to mniej więcej tak:

Adaś (żonaty, dwójka dzieci) chędoży kochankę poznaną w sklepie spożywczym. Ona nagle ni z gruszki ni z pietruszki mu przerywa, wychodzi z łóżka i podchodzi do szafki, bo chce mu coś pokazać. Wraca do łóżka z oprawioną w ramkę fotografią na której jest jej mąż (młody żołnierz zawodowy na misji zagranicznej) i mała córeczka. No i Adasia wtenczas nachodzą refleksje, że nie chce już nigdy więcej przypadkowo posuwać cudzych żon i matek (nie wiedział, że ona jest mężatką jak ją zabierał do łóżka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×