Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić, czym jest "to coś" w zdaniu: Idealny facet musi [...] i mieć to coś?

 

Posłuchaj muzyki jak Ci smutno. Może pomóc. Najlepiej takiej, której tekstu nie zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks, to coś to znaczy, ze musi być wyjatkowy zapewne

 

Powiedziałbym, że każdy człowiek jest inny, więc jednocześnie wyjątkowy. Bo prawdę mówiąc "to coś" bardzo mnie irytuje. Z jakiej strony nie spojrzę, moje zdolności poznawcze nie są w stanie "tego czegoś" pojąć. Umiejętność identyfikacji nie jest aż tak rozwinięta w moim przypadku najwidoczniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ołóweks, nie wiem czym jest "coś", też bym chciała wiedzieć, może moje wybory miałyby wtedy sens :roll: wiem tylko, że żaden idealny facet nie ma "tego czegoś", bo ono właśnie nadaje zupełnie inny wymiar tym nieidealnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, no chyba nawet najpogodniejsi się czasem załamują. Wyrzuciłam coś z siebie i tama pękła, bym się poryczała:(. Nikt z nas nie jest terminatorem. Staram sie cieszyć zyciem, ale ostatnio nie mam siły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bellatrix, no chyba nadszedł moment kiedy te uczucia przebiły tamę. Cos napisałam i nagle wtedy tak mi sie smutno zrobiło, moze to i lepiej, ze to z siebie wyrzuciłam. Rzadko płaczę. Wiem kazdy z nasz ma załamki. Moze będzie lepiej. Moze. jest nieco lepiej teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, Bellatrix, :(

 

Bellatrix, no ja prawie bym się poryczała. Nie płakałam tylko byłam bardzo blisko płaczu. Chba musiałam wyrzucić to z siebie. Za długo we mnie uczucia te siedziały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić, czym jest "to coś" w zdaniu: Idealny facet musi [...] i mieć to coś?

to chyba moja wypowiedz, więc zabiorę "głos". moim zdanie musi po prostu intrygować. Czy to oczami czy zachowaniem, tajemniczością, sposobem bycia. Dla każdego z nas to "coś" jest inne.

 

-- 21 sty 2012, 16:15 --

 

Vett,

 

i jak było?

 

Witajcie Wronki. :)

ja tez przed chwilą wróciłam i muszę powiedzieć, że dawno tak pewna siebie i "lekka" się nie czułam. Mimo tego, że jest cholernie ślisko poginałam na obcasach jak modelka na wybiegu :yeah:

 

-- 21 sty 2012, 16:16 --

 

girl anachronism,

a jak podróż? dzieje się coś ciekawego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×