Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

pannaAlicja, Witam Cię Alicjo! :uklon: cieszę się,że się wreszcie odezwałaś,napisałam juz kiedyś takie krótkie powitanie, ale to za mało, dzisiaj napisałam więcej nawet nie przypuszczałam - bo pisać o sobie to tak za bardzo nie lubię życiorysów pisać wolę je opowiadać na żywo wtedy są emocje , jeśli chcesz to możesz poczytać. Chyba od moderatora ukazały mi się na środku takie ramki do wpisywania - było *BARDZO* ciężko długo nie mogłam wyjść z 1 ramki(nie wiem jak to się naz.) podaj nazwę ,podaj tytuł,temat,gdzie mam szukać czy na internecie - czy w książce itd..Dla mnie to czarna magia. Jeszcze raz Ci serdecznie dziękuję. Idę z moimi zwierzakami bo tak mi przeszkadzały , że nie mogłam się skupić. jeszcze 1) co z tym oknem? ma być otwarte czy zamknięte, ale myślę że to 1 , żeby nie blokowało...czekam jeszcze na Twą wiadomość.. :papa::papa::why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

margotz57, pewnie chodzi Ci o opcje szukaj... musisz wpisać konkretne hasło(wyraz), żeby poszukało. Przeszukało forum.

Ja wiem, żeś gadatliwa dziewczynka, ale to jest temat, w którym pada konkretne pytanie i odpowiedź (he he), także jak coś jeszcze chcesz wiedzieć, dawaj na PW :)

 

Ej, ludzie, więcej zrozumienia... Przecież to konkretnie tematyczne forum, wiadomo... Albo ja mam taki dar komunikacyjny hehe ;)

(nie muszę wygryzać admina (co najwyżej pogryźć), już jestem nim ale na innym forum, więc troszku się znam)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, Witam cię słoneczko !! Cieszę się , że wzięłaś mnie znów pod swoją pelerynkę i gorąco Cię pozdrawiam .Piszesz mi że znaków interpunkcyjnych nie stawiam!!,jest ich przecież aż tyle. Ja nie szukałam tego co bym chciała, lecz żeby wiedzieć -gdzie ?i na jakich stronach jest zarejestrowana moja koleżanka ?.,gdyż chciałam dać to ogłoszenie o mitingach i podać swoje namiary. Ona ma na tych str. kontakt jeszcze sprzed 2 lat prawie, a ja chciałam utworzyć nowy temat też na tej str. Pomyślałam sobie, że jak będą tam wchodzić to zobaczą (ogłoszenie, powiadomienie czy wiadomość) jeśli będziesz tak miła i miała trochę czasu -proszę wytłumacz mi *z czym się to je * i na co mogę wchodzić ,żeby wysłać "O " ," PW. ",czy "W" .Grupa nasza się rozpada powoli , gdyż nie było kontaktu Tel. z grupy obecnej - SZKODA LUDZI - ,chodż przychodzi tylko 3 , 4 osoby ,ze 3 nie chodzą od jakiegoś czasu z powodu Dołka . Koleżanka która prowadziła w zeszłym roku wyjeżdża ,a przecież LUDZI nie można TAK zostawić,problem też tkwi w finansach .Za wynajem lokum trzeba zapłacić i tu jest 2 problem. Dzisiaj było nas aż 4 osoby i skąd uzbierać? . Nie spałam dziś ,wczoraj-dziś były duże trudności no wiesz! NiE mogę zawieść ludzi oni się już dziś ŻLE z tym czuli.. :uklon::uklon::great: małgosia dostałam znów powera?!! przepraszam za kłopot,że długo was trzymałam POZDRAWIAM GORĄCO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

help... forum mi się powiększyło :shock:

ogromna czcionka i wszystko ogromne...

a było to tak że zadzwonił kolega i gadając z nim czyściłam sobie paluchem touchpada i nie patrzyłam na monitor, potem patrzę a wszystko takie wielgachne... coś musiałam poklikać...

tylko gdzie? :(

tylko forum jest takie ogromniaste dodam :hide::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, jesteś moim bogiem :great:

dziękuję szanowna administracjo za dar jakim jest Alicja :mrgreen:

może założymy osobny wątek pt: "Pytanie do PannyAlicji" ?? :P byłby tam kącik złamanych serc, kącik niepełnosprytnych technicznie, etc. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admina też chyba może ostrzec.

hihi

 

-- 24 sty 2012, 21:00 --

 

Mod sam sobie nie może dać osta, bo wyskakuje błąd: "Nie możesz ostrzec sam siebie".

Mod innemu modowi chyba może dać osta, bo nie wyskakuje żaden błąd. Admina też chyba może ostrzec. :P

 

A ukarany mod, może sobie sam ściągnąć? ;)

 

-- 25 sty 2012, 02:11 --

 

I jeszcze jedno pytanie. Czy była by możliwość nie wywalania z automatu kolesia, nie pamietam nicka , ale jego tematy to ala ''trzeba wyplenić kurestwo z forum''. Żebyście dali mu parę minut, bo chciałbym zamienić parę słów...Byłbym wdzięczny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×