Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Transfuse,

 

jednak ciężko się dobrać z charakterów,może problem jest właśnie w tym. myślę że wygląd to nie wszystko, ale nie ukrywajmy, że jest ważny.Oczywiście co człowiek to inny gust, a poza tym każda osoba ma w sobie coś fajnego. Możliwe, że nie spotkałeś takiej kobiety, która oczarowałaby Cię swoim wnętrzem, albo... za bardzo chcesz? Jednak empatia, wsparcie i poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważne w związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za przystojny.

 

Czyżbym nie tylko ja miała tą dziwną skłonność do unikania przystojnych? 8) bo zawsze wybieram takich przeciętnych, kocham facetów z wadami :mrgreen:

 

:oops: na to wychodzi, zbyt dużo problemów może wyjść z takiej znajomości. ale z wyglądu petarda :105:

 

a akceptujesz te wady? czy lubisz zmieniać? :D

 

-- 20 sty 2012, 17:44 --

 

Mirabeleee,

 

a masz jakiś sposób? proszę o wskazówki. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, chodziło mi o wady w sensie wygląd ;) lubię ten poziom atrakcyjności, żeby mi było miło popatrzeć, a jednocześnie żeby jakieś siksy mi nie latały za potencjalnym facetem :mrgreen: a charakter, cóż, sama mam bardzo nieidealny, więc czego mogę wymagać ... na pewno stoickiego spokoju, to jest z resztą dla mnie poniekąd miara męskości :smile: ej, dobrze jest pomarzyć :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfuse,

Podobno tak, ale...trzeba się znaleźć w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie.

a może już wyminęłam się z mym księciem.. hehe.

życzę Tobie abyś był cierpliwy, cierpliwość popłaca. :smile:

 

-- 20 sty 2012, 17:50 --

 

Mirabeleee,

 

tak właśnie myślałam... a może inna miłość?

ale to w moim przypadku się nie sprawdzi.

Owocnego plotkowania :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedem_zapalek,

 

ja jestem nieporpawna romantyczka bujająca w obłokach, ale i mała uparta wredota czasem. :P potrzebuję dużo ciepła i empatii. a spokój jest oczywisty także i przy moich niedoskonałościach.

mężczyzna musi mieć w sobie to "coś" i tyle. kocham oczy i dłonie :oops:

cóż za wyznania :D

 

-- 20 sty 2012, 17:58 --

 

Transfuse,

 

znajomy mi zawsze powtarzał, ze wystarczy robić to co się kocha, a przy okazji można znaleźć dużo więcej. U mnie jest tak, że chciałabym baaardzo dużo robić. Mój duch szaleje na tym świecie i robi dużo spontanicznych i crazy rzeczy, ale ciało niestety nie pozwala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedem_zapalek,

pierwsza miłość bywa okrutna. jak byłam w 6 klasie to chłopak wiązał mi buty , a ja specjalnie co chwila je rozwiązywałam. :oops: no i się zakochałam. ale nic z tego nie wyszło... wiązał buty innej... :why:

 

-- 20 sty 2012, 18:06 --

 

Transfuse,

 

udanej nauki, ja idę podpatrzeć skoki, ale... wrócę, bo dobrze mi z Wami. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, oh :( a "mój" był taki ... na przekór oczekiwaniom grzeczny, nigdy nie mówił sorry, zawsze przepraszam :105: ale to musi się śmiesznie czytać, przepraszam wszystkich :lol: dobra rozrywka na wieczór, nie powiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest czasem powrócić do przeszłości.

 

jak ktoś ma śmieszne opowieści niekoniecznie miłosne to zapraszamy. :)

paradoksy,

 

a jak przytulaki się zwą?

 

ja muszę mieć jakieś zwierzątko w domu, najchętniej psa jednak nie mogę ze względu na astme mamy.

pająk bądź może kameleon. :oops:

 

-- 20 sty 2012, 18:51 --

 

Vett,

 

typowy chłopiec. :P

 

-- 20 sty 2012, 18:52 --

 

KAMIL Stoch 1 miejsce !!!! :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×