Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Bellatrix, to samo miałem na myśli pisząc o przeroście. Nie martw się ;) Za jakiś czas będą obniżki.

 

-- 20 sty 2012, 17:06 --

 

paradoksy, Bellatrix, Pewnie ładnie wygląda się w takiej tunice. Dawno nie widziałem dziewczyny w czymś takim, może kiepsko się rozglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie w porządku... Zdrowie dopisuje, humor też w miarę nie najgorszy. Tylko trochę się denerwuję. Bo siostra rodzona ma we Wtorek urodzić córeczkę. I sie boje trochę czy ta dziewczynka była zdrowa. Wiem, że to nie mój problem do końca, ale trochę się martwię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, teraz nie pracuję bo sesja. A jeśli chodzi o kontakty z ludźmi w świecie rzeczywistym to są one bardzo ograniczone. Zaczyna mi brakować kogoś bliskiego ale z drugiej strony bardzo boję się kogoś poznawać. Dzisiaj psychoterapeutka odwołała spotkanie. Jest mi z tego powodu trochę przykro bo nie mam z kim porozmawiać.

 

przepraszam, że się wtrącę, ale mam bardzo podobnie co do kontaktów z ludźmi. niby znajomych mam, ale nie wiedzą o tym co się ze mną dzieję, więc czuję się przez to samotna. a chyba najbardziej czuję się samotna z braku męskiego oparcia, ale gdy pojawia się okazja zacieśnienia kontaktu to ja świadomie go odrzucam, bo sama boję się odrzucenia :?

 

-- 20 sty 2012, 16:48 --

 

co do wątku o gotowaniu to bardzo lubię eksperymentować w kuchni, ale też muszę mieć dla kogo...bo tak samej sobie to się nie chce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, no tak, z identycznego powodu nie mogę iść do tej babki w swoim miecie... I jeszcze te znajomości z matką... Całkowicie odrzucają ten pomysł. Chciałam zapisać się, gdzie Ty, ale muszą mnie odwieźć rodzice, wolałabym wybrać się sama, autobusy co chwilę krążą :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oto jak się sprząta klatkę z moimi ciekawskimi...

rzecz się dzieje w brodziku :P

 

 

 

niestety już się zacczynam dusić. podwójna dawka leku i jeszcze 1 klatka została..

WP_000119.thumb.jpg.5710408460b98ddfdbca9e48f930c7e0.jpg

WP_000120.thumb.jpg.954316e494b7f8c6332e54f78cd4617d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, że się wtrącę, ale mam bardzo podobnie co do kontaktów z ludźmi. niby znajomych mam, ale nie wiedzą o tym co się ze mną dzieję, więc czuję się przez to samotna. a chyba najbardziej czuję się samotna z braku męskiego oparcia, ale gdy pojawia się okazja zacieśnienia kontaktu to ja świadomie go odrzucam, bo sama boję się odrzucenia :?

Nie no, jakbym o sobie czytała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×