Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonili do mnie z stamtąd gdzie się starałam o pracę i jest możliwość podjęcia.Mamy się jeszcze dogadać.Nie wiem teraz czy się zdecydować.Musiałabym coś wynająć i się wyprowadzić bo praca od 7.15-15.00 i od 13.00 do 20.00 a ja nie mam połączenia.Nie wiem.Nic nie wiem na co się zdecydować.Tak nagle,zaskoczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, 1100 na rękę minus około 300 zł wynajem.

Finansowo powinnam dać sobie radę tylko na start nie mam ani grosza,na pierwszy miesiąc do pensji i nie wiem z skąd wziąć.

 

Sabaidee, starałam się jeszcze w starym roku,myślałam że już mają kogoś i nie zadzwonią.Psychicznie nastawiłam się,że będę w domu.

 

 

Ok. Ja jestem zdecydowana.Pora dorosnąć i wyprowadzić się.Czekam teraz jak zadzwoni bo musi się zastanowić bo problem wyszedł z moją szkołą bo weekendy odpadają. :D:zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halo!

 

czy u Was też taka plucha okropna? właśnie wróciłam z miasta. Mokre buty, mokre skarpetki, a na dodatek w butach na obcasie nie dało się iść :-|

zakupy kosmetyczne udane nanana :oops:

 

-- 20 sty 2012, 14:21 --

 

siedem_zapalek,

 

też uwielbiam ;)

 

co dostałaś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okropna plucha, mam na pocztę niecałe 300 m, a buty przesiąknięte :?slow motion, książki :105: ciuchowe zakupy są okropne, pięć tysięcy razy się zastanawiam, czy faktycznie danej rzeczy potrzebuję :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×