Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Kiya,

 

O no to super by było gdyby Cię przyjęli. Nie trzeba się przez codzienne korki tłuc, a i praca spokojna, niestresująca. Na chwilę obecną również by mi się taka przydała, choć na razie nie podejmuje żadnego działania. Za wcześnie....

 

kornelia_lilia,

 

opowiadaj jak poszło :smile: i gdzie byłaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, poza tym, że dano mi do zrozumienia, że wkrótce wylecę, to nic...

:shock::shock::shock: w tej głównej pracy? Porażka, co się tu w kraju wyrabia :evil:

A u Ciebie? Jak poszła rozmowa? Co to za praca?

To co Ci pisałam, przerwałam, nie wytrzymałam. Brak silnej woli :? Rozmowa na stanowisko kasjera w sieci drogerii S. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia, jestem beznadziejnym pracownikiem, to chcą mnie wyrzucić, proste i logiczne... Wcale im się nie dziwię...

 

Pewnie to dobrze, że przerwałaś...

Ciekawe ile jest chętnych osób na jedno miejsce na kasę w S... :roll:

 

Jestem na 27 stronie ogłoszeń i na razie wysłałam CV w dwa miejsca... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kornelia_lilia,

 

W tym momencie tkwię w poważnej bezczynności. Zaczęłam się leczyć dopiero od Nowego Roku, choć z problemami borykam się około 6-7 lat. Jestem po studiach, jednak nie podeszłam do egzaminu licencjackiego, więc czeka mnie on w czerwcu- to mój główny cel na chwilę obecną. Poza tym mam silne lęki przed wyjściem z domu, nasiliły się też stosunkowo niedawno do tego stopnia, że wyszłam od Nowego Roku może ze 4 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak kiedyś wysłałem CV do empiku. Było jakieś 500 kandydatów.

O k... krowa.

ja składałam do straży granicznej.

kandydatów 1000. połowa odpadła w przedbiegach (selekcja cv). po tym 500 osób pisało test. z testu miałam miejsce 3.

po tym rozmowa kwalifikacyjna z psychologiem i urzędasami.nie dostałam się.

 

szukali 20 osob. 18 z tego miało już zaklepane miejsca po znajomości, reszta dostała się z ogłoszenia..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×