Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

przez moją nieznajomosć forum ,myslałam że temat utknął w martwym punkcie /skończył się na moim poście/ , już nie zdążę napisać do nikogo PW ,ale wyjdzcie po mnie pod głowne wejscie na dworzec / krótka biała kurtka ,biała czapka , jeansy i smutek w oczach/ będę tam o 18.

Jak ktoś z wybierajacych sie jest jeszcze na forum ,niech kliknie na PW i zostawi nr tel .Ja wychodze o 17.30 z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli chetni sa

zatem komu pasuje powiedzmy: sobota w godzinach popoludniowo/wieczornych?

ja moge sobota/ niedziela, godzinowo sie dopasuje do tych, ktorzy maja jakies ograniczniki czasowe (praca, nauka itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Dolaczam do grona ludzi, ktorzy szukaja znajomych, z ktorymi mogliby porozmawiac na zywo i milo spedzic czas :P. Jesli bedziecie organizowac nastepne grupowe spotkanie i dam rade na nim byc, to na pewno przyjde, choc uprzedzam, ze mam problemy z nawiazywaniem relacji w grupie, dlatego tez chetniej nawiazalabym relacje z pojedyncza osoba. Najchetniej taka, z ktora bylabym w stanie sie dogadac, a z tym nie jest tak latwo, biorac pod uwage moje odchyly i swiatopoglad- w zwiazku z czym pozwole sobie napisac cos o sobie i jesli znajdzie sie tu ktos, z kim moglabym sie zrozumiec, to jestem otwarta na propozycje :P.

Jestem ateistka, cenie sobie chlodny racjonalizm i logiczne, sceptyczne myslenie oraz brutalna szczerosc. Nie znaczy to oczywiscie, ze sama perfekcyjnie potrafie to, co sobie cenie (wspominalam gdzies, zebym byla idealna? :P). Wrecz przeciwnie, w sytuacjach stresowych, kiedy wszelkie bariery staja się przepuszczalne i wychodza na wierzch prawdziwe sklonnosci, jestem beznadziejnie sentymentalna i nademocjonalna, co mnie bardzo boli.

Jestem amoralna, antymoralna i egoistyczna. Bardzo otwarta, kiedy rozmawiam z kims sam na sam, natomiast gdyby spytac moja grupe na roku, co na ten temat sadza, ich opinia bylaby skrajnie odmienna. Odkad pamietam, zawsze bylam aspoleczna, choc nie antyspoleczna (w tej kwestii to byl tylko drobny, krotkotrwaly epizod :P). Wynika to z prostego faktu, ze kompletnie nie odnajduje sie w grupie. Kiedys- enneagramowe 4w5, obecnie- ciezko stwierdzic; 5w4, ktore mi wychodzi, zupelnie mi nie pasuje. Mam sklonnosci depresyjne, jednak nigdy nie w pelni ujawnione, mysle, ze z tego powodu, ze mam zbyt duzo samodyscypliny. Jestem nadambitna, zawsze bylam prymuska. Nadwrazliwosc interpersonalna i myslenie paranoidalne, ktore mi notorycznie wychodzi w testach, rowniez daje sie ewidentnie odczuc (i tak, bardzo lubie psychotesty, byle te ambitne :P). Mam zdiagnozowana osobowosc zalezna, ktora znacznie utrudnia mi osiagniecie idealu osobowosciowego, ktory mi gdzies tam daleko przyswieca. Mam rowniez fobie spoleczna i osobowosc anorektyczna- te juz wylacznie jako wynik autodiagnozy, nie moge ich wiec potwierdzic, gdyby ktos chcial sprawdzic moje CV :P.

Dobra, mysle, ze odstraszania juz wystarczy :P. Mam nadzieje, ze komukolwiek chcialo sie czytac :D. Jesli ktos jest zainteresowany rozmowa/spotkaniem, to zapraszam :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To skoro temat zamarł, to może przed spotkaniem (czyt. piciem) korzystając z uroku zimy pójdziemy na jakąś ślizgawkę (byle nie tę przy GK) lub jakiś inny zimowy sport?

 

irsin powiem, że masz ciekawą osobowość, chętnie porozmawiam 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×