Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Kraków]


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , również jestem nowa na forum , niestety "stara" w temacie depresji .

Chciałabym za posrednictwem forum poznac osoby które mnie zrozumieją,dadzą kopa do życia ,wytargaja za uszy ,wyciągną z czterech ścian.

Jestem 32 letnia kobietą ,mam 10 letnie dziecko,jestem po rozwodzie,przez chorobe straciłam znajomych ,smutno mi ,zle , tragicznie mi , siedze z tłustymi włosami ,pale papierosa za papierosem i zza firanki widze ŻYCIE , które mnie omija :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z nieco innej beczki, był ktoś może u psychologa w ScanMedzie? przyszedł mi mail z adaptera (takie kursy rozwijania się i radzenia sobie na studiach) i na dole jest napisane, że są darmowe wizyty u psychologa. Ktoś ma jakieś opinie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przychodnię na Armii Krajowej, mam tam aktualnie konsultacje. Jeśli chodzi o psychologów... Wiem, że jeden facet jest naprawdę w porządku, potrafi dobrze precyzować pytania, ale nie czuć przy tym dziwnej sztywności i formalności. Po prostu jak zwykła rozmowa. No i mam rozmowy z jedną psycholog... Mam wrażenie, że jestem inteligentniejszy od niej co niestety nie jest dobre. Miła kobieta, ale trochę mnie te rozmowy męczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmieniajmy już godziny i miejsca, bo zrobi się chaos. O 18 pod wejściem na dworzec główny. Jeśli ktoś chce wcześniej przyjechać to o 17 koło lodowiska, pójdziemy do mc donalda czy cokolwiek i o tej 18 podejdziemy po resztę na umówione miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×