Skocz do zawartości
Nerwica.com

Tatuaże, piercing i inne modyfikacje


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ja, mniej więcej rok temu, miałam kolczyka w uchu, w chrząstce. Nosiłam go kilka miesięcy, ale to miejsce nie chciało się goić. Widocznie mój organizm nie toleruje kolczyków w innym miejscu niż płatki uszu :P Mam w płatku w lewym uchu trzy kolczyki, a w prawym dwa. Jeszcze się zmieściły przed chrząstką :P A kiedy wyjęłam tego kolczyka z chrząstki to rana szybko się zagoiła i teraz praktycznie nie ma po niej śladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeden malutki tatuaż, marzył mi się 7 lat, a zrobienie go wymagało 10 minut pracy :) Jestem totalną kociarą, stąd wzór.

 

tatoo3.jpg

 

Nigdy za bardzo nie podobały mi się tatuaże, tylko ten jeden miałam wymarzony, ale teraz coraz częściej myślę o napisie na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wieku 15lat miałam przekłuty język, ale długo nie ponosiłam kolczyka... :roll: rok później ponownie przekłułam i sama zrobiłam sobie kolczyk w wardze. Nie minął rok a już ich nie było :lol: Aktualnie nie mam żadnych kolczyków na ciele (jedynie w uszach).

 

A co do tatuaży to nie wiem, czy bym się zdecydowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tatuażu jeszcze nie mam , ale w najbliższym czasie planuje sobie takowy zrobić :D chociaż rodzina jest przeciwko , to jednak ja mam być szczęśliwy a nie oni , więc postawię na swoim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piercing posiadam, może nie na twarzy (ze wzgledu na wczesniej wykonywaną pracę). Także aktualnie tunele tylko w uszach, tatuaże planuje :)

Tematem jestem zainteresowana juz od kilku lat :D

 

-- 16 cze 2013, 17:51 --

 

Tomcio Nerwica, ja też zaczęłam robić wszystko względem swojego wyglądu wbrew temu co mówiła na to moja rodzina. Oni po czasie sie pogodzili, ja jestem szczęśliwsza :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greenlight, to dobrze , w końcu ma się jedno życie , do tego zdecydowanie za krótkie żeby się przejmować opiniami innych ludzi :D jaki tatuaż sobie planujesz zrobić ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, szpanu? nie wydaje mi się, przynajmniej ja tego tak nie postrzegam.

Gdy zmieniasz fryzure też nie robisz tego zeby zaszpanowac przed otoczeniem tylko raczej żeby sobie samemu bardziej się podobać i czuć się lepiej ;)

 

-- 16 cze 2013, 18:00 --

 

Tomcio Nerwica, ja już miałam zaplanowany, wpłaconą zaliczkę, zaklepany termin a koniec końców musialam zrezygnować przez inne wydatki :(

Miał to być motyw rozerwanej skóry, w środku odwzorowana faktura mięśni a na tym płytka z "wybitymi" symbolami moich przypadłości z ICD :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greenlight, ale fajnie, że założyłeś ten wątek! ja właśnie się wybieram zrobić tatuaż. na razie czekam na paczkę bo zamówiłam żel i krem do pielęgnacji tatuażu easytattoo :)

właśnie chciałam się zapytać kto z forum ma tatuaż, pochwalcie się fotami :D

jak długo wam się goił? czy pod folią czy bez folii?

 

moja opinia na temat tatuażu i kolczykowania jest taka, że co kto lubi, nie każdemu się musi podobać, a jeśli jest w dobrym guście i nie przesadzone to powinno być ok ;) nie podobają mi się dziewczyny wydziarane od szyi po stopy, natomiast u facetów jakoś łatwiej akceptuję duże tatuaże, chociaż też zależy jakie. niektórym pasuje, innym nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, szpanu? nie wydaje mi się, przynajmniej ja tego tak nie postrzegam.

Gdy zmieniasz fryzure też nie robisz tego zeby zaszpanowac przed otoczeniem tylko raczej żeby sobie samemu bardziej się podobać i czuć się lepiej

 

zmieniasz fryzure tak by się podobać sobie owszem, ale podobasz się sobie taką jaką myślisz jest być cool w konkretnych relacjach społecznych.

 

przykładowo dzwony też kiedyś ludzie zakładali by się podobać sobie, dziś jednak jak są niemodne to mało kto je nosi, więc to podobanie sobie nie jest wcale takie indywidualne jak się wydaje. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem ozdabianie ciała to jakaś forma szpanu

takie przypadki też się zdarzają ;) ale ja interesuję się tatuażami od kilku lat i dojrzałem do tego żeby sobie zrobić tatuaż . W końcu to nie jest decyzja pod wypływem impulsu tylko planowana już od dawna ;)

greenlight, szkoda : ( ale co się odwlecze to nie uciecze :D swoją drogą fajny motyw , ciekawe jak wyjdzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienny, jeśli ktoś jest indywidualistą to będzie podążał za modą ;) chociaz znam mnóstwo osób które robią sobie gwiazdki jak Rihanna czy skrzydła jak Doda, wtedy można to nazwać szpanem.

Ale gdy ktos każdy swój tatuaż dokładnie planuje i ma dla niego jakies znaczenie to nie podlega modzie.

 

veganka, jestem kobietą :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

greenlight, przykład z modą miał tylko pokazać, że indywidualne gusta są tworzone przez społeczeństwo.

 

zauważyłem też po sobie, że jestem podejrzliwy wobec osób wytatuowanych, czy coś nie ukradną na przykład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×