Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

siedem_zapalek,

widzisz, ja nawet nigdy nie mówiłam znajomym o problemie. coś na zasadzie "mój problem jest tylko mój i ja muszę go rozwiązać" żyłam czyimiś problemami, próbując oderwać sie od swoich no i takim sposobem jestem tu.

 

ja napić się nawet nie mogę, bo biore antydepresanty. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedem_zapalek,

widzisz, ja nawet nigdy nie mówiłam znajomym o problemie. coś na zasadzie "mój problem jest tylko mój i ja muszę go rozwiązać" żyłam czyimiś problemami, próbując oderwać sie od swoich no i takim sposobem jestem tu.

Dokładnie tak. W sumie to nawet bałam się, wstydziłam coś powiedzieć... Dusiłam to w sobie i mam teraz niezły bajzel w głowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion, może inaczej ... ja mam głupi nawyk oczekiwania, że ktoś mnie spyta, co się stało :oops: a nikt nie pytał, więc czasem mówiłam sama, ale przechodziło bez echa, no bo jak to, Ty masz problemy? A kto będzie słuchał o moich? :roll: Ja nie wiem, czy dostanę receptę, bo zmieniam psychiatrę, ale to zawsze jest jakiś plan 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam takie wrażenie, ale mija po tygodniu leżenia w łóżku i kompulsywnego oglądania Harry'ego Pottera :roll: oglądam to codziennie od sierpniowego ataku, nie mogę zasnąć jeśli nie leci w tle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siedem_zapalek,

niestety ludzie w myślach nie potrafią czytać. chyba, że Ci obdarzeni nadprzyrodzonymi zdolnościami. choć i czasem mimika, nastrój dają do zrozumienia, że coś jest nie tak. pod warunkiem, że się nie udaje tak jak ja. sławny uśmiech nr 5 i na imprezę. alkohol jakoś znieczulał ten smutek. i zapominałam.

lecz się, bo im wcześniej tym lepiej. i trzymam kciuki za Ciebie :smile:

 

-- 17 sty 2012, 19:28 --

 

Thazek, pannaAlicja,

tylko nie o seksie :silence::why:

 

-- 17 sty 2012, 19:29 --

 

Thazek,

podobno po 30 zaczyna się real life, jak już będziesz po to powiedz jak to jest. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vett, jestem niestety świadoma tej prawidłowości..

Ja tam sobie poczekam do odpowiedniej chwili.. :yeah:

 

-- 17 sty 2012, 19:35 --

 

pannaAlicja, mój tata albo wstaje o 5 rano albo idzie na 17, też można 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×