Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

nie wkurza...boli mnie...brak zrozumienia .... :(

Czasami jak gadam z ludźmi to mam wrażenie, że to jak świetnie mnie rozumieją perfekcyjnie oddaje ten dialog (bash):

 

czesc, kasia jestem, poklikamy?

mało chętnie

a dlaczego?

właśnie sie dowiedziałem że wyrzucili mnie ze studiów, pokłóciłem się z dziewczyną którą kocham i rozbiłem nasz związek z którym wiązałem duże nadzieje na przyszłośc i ogólnie świat mi się wali na głowę.

aha :)

masz może zdjęcie?

 

-.-

Studia, dziewczyna.... co za nudne bzdury. Też bym tak napisał, takie problemy to ma 80% społeczeństwa. Szkoda że nie jesteś kobietą też bym cię o zdjęcie poprosił, najlepiej wówczas w negliżu :twisted:

Teraz możesz poświęcić się swojemu ulubionemu hobby...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia, dziewczyna.... co za nudne bzdury. Też bym tak napisał, takie problemy to ma 80% społeczeństwa. Szkoda że nie jesteś kobietą też bym cię o zdjęcie poprosił, najlepiej wówczas w negliżu :twisted:

Teraz możesz poświęcić się swojemu ulubionemu hobby...

Jestem dziewczyną, ale zdjęć w negliżu nie będzie. Dialog nie mój, mnie tylko rozbawił, cóż. Co za brak zrozumienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie można edytować postów. Ponieważ znowu wyczuwam jakiś brak zrozumienia (słowo daję, że ja mam jakieś problemy z komunikacją :P) to zaznaczam, że post wyżej to ironia była. Tak.

 

A żeby nie było tak całkiem offtopowo - wkurza mnie hałas, sąsiad robi remont. Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dariusz_wawa, nie znosze śniegu powinienem mieszkać w Afryce....tak mnie wkurza zima marzne........... :(

To trzeba się dobrze ubierać i będzie wszystko Ok :D Mnie popołudniu szlag trafi bo bedę się turlać 20 na godzinę do domu bo jak zwykle zima zaskoczy służby miejskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Studia, dziewczyna.... co za nudne bzdury. Też bym tak napisał, takie problemy to ma 80% społeczeństwa. Szkoda że nie jesteś kobietą też bym cię o zdjęcie poprosił, najlepiej wówczas w negliżu :twisted:

Teraz możesz poświęcić się swojemu ulubionemu hobby...

Jestem dziewczyną, ale zdjęć w negliżu nie będzie. Dialog nie mój, mnie tylko rozbawił, cóż. Co za brak zrozumienia...

 

Na pewno, przemyśl to jeszcze.

 

-- 16 sty 2012, 11:26 --

 

Nortt, ooo w£asnie...modelowy brak zrozumienia,

po£aczony z agresywnym wywyzszaniem sie. Okropnie przykre :(

 

Cana, dialog rewelacyjny, a patrzac na brak zrozumienia dla niezrozumia....lepiej sie wcale nie odzywac

 

Wywyższanie się? gdzie w mym przepełninym ironią poscie się wywyższałem ? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt - przemyślałam to całą siłą mojego mikrego intelektu. Myślę, że mamy zrozumienie (ironia to straszna sprawa jest). 8)

 

Nic mnie nie wkurza, bo sąsiad przestał wiercić. Śnieg pada, a ja nie muszę wychodzić, fajnie jest.

 

Czyli co, jednak się rozbierasz? 8)

Troll-Face-Small.jpg.bdd5771df7240a938051c009c95d2491.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha, dobra riposta XD

 

a żeby nie tylko offtopować to:

Wkurza mnie, że cały czas się kapuje, że zostawiłam coś w rodzinnym domu (np indeks cholewka).

Wkurza mnie mój totalny brak silnej woli i chęci walki o własne dobro. Wkurza mnie uleganie mniejszemu złu, zamiast postarania się wkońcu o coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×