Skocz do zawartości
Nerwica.com

pasja życia


czarny_motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, niby banalne pytanie a jednak... Może dlatego, że za krótko żyję na tym świecie, ale myślę że pasje mam dwie. Jedna stała się pracą - psychologia. Nie ma chyba nic wspanialszego jak uśmiech i wdzięczność osoby, której się pomogło, a druga to konie. Galop nałogiem, koń Bogiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasja życia to coś, bez czego ewidentnie nie możemy się obejść. Coś, o czym myślimy tuż po przebudzeniu i czego nie możemy się doczekać przez cały dzień. Coś, co mimo góry problemów sprawia, że na naszej twarzy pojawia się uśmiech. Coś, z czego, nawet mimo przeciwności losu, nie jesteśmy w stanie zrezygnować.

 

Dla każdego jest to coś innego. Dla jednych taniec, dla innych śpiew, dla jeszcze innych jakiś sport.

Osobiście należę do grupy lubiącej sport, a moją pasją, podobnie jak u follow, są konie. Jest to coś, co sprawia mi ogromną radość i satysfakcję, coś co uczy pokory, spokoju i opanowania i coś co gdy słysząc, że mogę mieć problemy z chodzeniem sprawia, że myślę: "pal licho z chodzeniem, co z jazdą?".

 

Można by pisać o tym w nieskończoność, ale tak w skrócie, według mnie to właśnie jest pasja życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×