Skocz do zawartości
Nerwica.com

KLOMIPRAMINA (Anafranil, Anafranil SR)


mikolaj

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?  

133 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      84
    • Nie
      33
    • Zaszkodziła
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Ej powiedzcie mi co mam robic ;(. Biore rano polowke anafranilu i wieczorem polowke. Biore tez atarax. Przechodze zalamanie nerwowe po stracie bliskiej osoby , mam nerwy , lęki i wgl deprecha jak niewiem , nigdzie nie wychodze. Dziennie pije po 5 piw , czasem wodke i tak dzien w dzien. Co ja mam robic , boje sie ze cos mi sie stanie bo lekarka mnie nastraszyla. Nie umie przestac pic , bo mam tak koszmarnie sie czuje ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hooligan123, jesli ci zalezy na lepszym samopoczuciu, to wez przestan pic! Bierz leki i czekaj na pozytywne działanie. Na pewno alkohol i leki pogarszaja tylko twoje samopoczucie.

 

-- 13 sty 2012, 11:00 --

 

Ja mam caly czas zrenice rozszerzone i mam z tym duzo dziwncyh sytacji. Duzo facetów mysli ze mi sie podobają. Moj szwagier gdy jest ze mna mowi mi jaki to on jest sexi, chwali sie i zreszta nie on jeden. Gdy np. on mi sie wogóle nie podoba to on uwaza inaczej. I wszystko przez moje oczy :? Wszystko by było ok gdyby nie to ze w moim towarzystwie niektorzy sie mnie wsydza, sa oniesmieleni. Czasami nie da sie normalnie z kims porozmawaic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiek_1 ja tak mialem kiedys jak bralem anafranil zawsze tetno okolo 100 , potem sie unormowalo.

 

 

Tak wogule to u mnie coraz gorzej ;/. Napiesze jak sprawa wyglada. Jakies poltora miesiaca temu wrocilem do anafranilu. Bralem go tydzien potem odstawialem , pilem , znowu bralem i tak to wygladalo. Pozniej caly miesiac az do wczoraj pilem i bralem leki rownoczesnie. Totalnie mi sie popiepszylo wszystko. Mialem dziewczyne , dlugo z nia bylem , pisalem do niej co chwile , dzwonilem , jak nie odbierala to wyzywalem ja , bylem wulgarny strasznie , nie umialem sie opanowac. Zerwala ze mna kilka dni temu , mialem wypite kilka piwek wtedy jak sie dowiedzialem ze to koniec , powybijalem szyby w pywnicy, pilem wodke wszystko naraz co sie dalo , krzyczalem , rzucalem wszystkim a potem mi przeszlo. I pozniej kazdego dnia az do wczoraj to samo picie leki itd. Wczoraj mialem znowu jakies niepowodzenie i nie wytrzymalem poszedlem ukradlem piwa ze sklepu , wrocilem do domu , nie umialem nerwowo , uderzylem kilkakrotnie swojego ojca , ten zadzwonil na pogotowie , bo bylem nie do opanowania. Poszedlem po noz do kuchni ciolem sie nim , chcialem sie zabic. Rodzice jakos mnie trzymali do przyjazdu karetki , lekarz powiedzial ze w tym stanie nie zawioza mnie do szpitala , bo jestem pod wplywem alkoholu. Wypisal mi skierowanie do szpitala. Dzisaj mam cale rece pociete i twarz. Chcialbym wreszcie sie wyleczyc , i zastanawiam sie nad tym szpitalem bo nie daje rady. Mam straszna depresje po stracie dziewczyny , niechce mi sie zyc , szkole rzucilem rok temu, w dodatku mialem duzo problemow z policja i wogule. Caly czas tylko o niej mysle , zakochalem sie w niej jak niewiem. Wczesniej pisalem juz ze jak nie dostalem od niej smsa to nie umialem nigdzie wyjsc , nic zrobic , mialem pelno mysli : moze mnie juz nie kocha , ma innego itd. To ja dzwonilem do niej jak glupi po 20 razy. Ona niechce mnie znac , uderzylem ja kilka razy, a niechcialem tego. Czuje sie okrponie , straszna tesknota , brzydze sie wszystkimi innymi dziewczynami , nie umie patrzec na zakochanych ludzi , bo straszny zal czuje. Najgorzej jest okolo godz 18 , czuje sie zagubiony samotny i zawsze uciekalem w alkohol. Niewiem co mam robic dalej , ledwo sie trzymam. Niechce isc do szpitala bo boje sie ze dopadnie mnie jeszcze wieksza depresja. Uzaleznilem sie od alkoholu , papierosow , nie umie zyc bez tego. Mam ciagle stres , nerwy , pije ziola , biore leki , nic nie pomaga. Biore anafranil polowke rano i polowke wieczorem , i atarax dorywczo max 2 tabletki na dzien. Poradzcie mi co mam robic bo nie daje rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie odbierala to wyzywalem ja , bylem wulgarny strasznie
powybijalem szyby w pywnicy,(...) krzyczalem , rzucalem wszystkim
poszedlem ukradlem piwa ze sklepu
uderzylem kilkakrotnie swojego ojca
Poszedlem po noz do kuchni ciolem sie nim , chcialem sie zabic.(...) Dzisaj mam cale rece pociete i twarz. szkole rzucilem rok temu, w dodatku mialem duzo problemow z policja
Ona niechce mnie znac , uderzylem ja kilka razy

Szpital to dla Ciebie i Twojego otoczenia jedyne wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl moj pierwszy lek. Wziolem go w lutym rok temu , efekty uboczne nie do zniesienia. Odstawilem po paru miesiacach , czulem sie dobrze , jak wrocilo to znowu lecze sie anafranilem. Niemam juz takich skutkow ubocznych jak wtedy. To dobry lek tylko trzeba czasu. Jakis miesiac zeby porzadnie zadzialal. Biore teraz polowke rano i cala na wieczor. Biore od jakiegos miesiaca , ale to bylo tak ze raz bralem a raz nie , pilem i wszystko bylo 2x mocniejsze niz przedtem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×