Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mój dzisiejszy dzień


daablenart

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie masakra. miałam tak stresujący dzien w pracy ze ledwo zyje. Dosłownie nie mam siły na nic i mam wrazenie ze mam gorączke a za chwile jest mi zimno ale zmierzyłam temperature i jest ok. Katar mam juz ze 3 tygodnie i nie przechodzi. W nocy bolała mnie głowa i dzisiaj wyglądam jak zombi. Chyba pójde jutro do lekarza po jakies zwolnienie bo mam zawroty głowy i czuje sie fatalnie. Mam wrazenie ze przewróce sie i juz niewstane. Chce mi sie płakac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion,

to gratulacje za to,że się udało, tęż lubię śnieg , fajny jest, włacże sobie serial bo cos podejrzanie spać mnie sie che boje sie ze jak tera zasnę to obudze sie z akika godzin i dalsza noc juz bedzie bez spania zobaczy sie ,pewnie zasnę na serialu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

slow motion,

to gratulacje za to,że się udało, tęż lubię śnieg , fajny jest, włacże sobie serial bo cos podejrzanie spać mnie sie che boje sie ze jak tera zasnę to obudze sie z akika godzin i dalsza noc juz bedzie bez spania zobaczy sie ,pewnie zasnę na serialu

Śnieg przykrywa cały ten ponury i smutny świat.

Dzięki, zawsze to coś. Też zamierzam włączyć jakiś film i zasnąć, pobudka w nocy to standard.

Życzę spokojnej nocy :) oby taka była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec , ze to pierwszy dzien od kilku miesiecy spedzony produktywnie od rana do wieczora. Bez wiekszych lekow i objawow depresji, poza niewielkim dolem polaczonym z krotkim napadem, gdzies okolo 20:00 ale trwalo to 15 minut więc nie traktuje tego powaznie. Zeby tylko udalo sie normalnie zasnac ,a jutro zaliczyc powtorke z dzisiejszego dnia ( moze byc rowniez z epizodem o 20), ktory mam nadzieję byl pierwszym z wielu jakie mnie czekaja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna powiedziec , ze to pierwszy dzien od kilku miesiecy spedzony produktywnie od rana do wieczora. Bez wiekszych lekow i objawow depresji, poza niewielkim dolem polaczonym z krotkim napadem, gdzies okolo 20:00 ale trwalo to 15 minut więc nie traktuje tego powaznie. Zeby tylko udalo sie normalnie zasnac ,a jutro zaliczyc powtorke z dzisiejszego dnia ( moze byc rowniez z epizodem o 20), ktory mam nadzieję byl pierwszym z wielu jakie mnie czekaja :D

 

super, trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, aby był równie dobry, ba! aby był lepszy od dzisiejszego.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Midas, Czytalem kiedys , ze mniej wiecej o tym czasie zaczynamy lamac swoje postanowienia noworoczne, czyli " bede sie odchudzac" , " od Nowego Roku nie palę " itd. itp. I to wlasnie ma byc przyczyna tych depresji. Nie mam pewnosci czy chodzilo o 16 styczen, osobiscie wydaje mi sie , ze chodzilo o jakis dzien lutego ale nie bede sie sprzeczal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×