Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co teraz robisz?


Anja01

Rekomendowane odpowiedzi

jestem zmuszona przez mojego chłopa oglądać NBA na canale +sport :(:hide: Niema to jak dawka sportu dziennie!!!!!

 

co do NBA to fakt,nuda i szczerze współczuje. :)

Tak tak. Też tak myślę, ale tylko o koszykówce,a co do innych sportów np ;obżeranie się na czas albo bieg na leżąco bardzo Polecam :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem zmuszona przez mojego chłopa oglądać NBA na canale +sport :(:hide: Niema to jak dawka sportu dziennie!!!!!

 

co do NBA to fakt,nuda i szczerze współczuje. :)

Tak tak. Też tak myślę, ale tylko o koszykówce,a co do innych sportów np ;obżeranie się na czas albo bieg na leżąco bardzo Polecam :mrgreen:

 

hmm.. nigdy nie spotkałam się z tak "aktywnymi sportami". W sumie ciekawe widowisko mogłoby być . :)

ja jestem za sportem! teraz raczej w tv, ale emocje jakie dostarcza są bezcenne.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstałam przedchwilą do wielkiego doła :( !!Idę na fajkę

 

rano i wieczorem jest ciężko, bynajmniej u mnie. Jaka pogoda u Ciebie, też biało?

 

-- 17 sty 2012, 11:11 --

 

robie porządki w papierach

 

smutna27, slowmotion :mrgreen:

żaden sport z tych, które wymieniacie nie jest mi obcy ;)

 

ja wolę jednak te bardziej aktywne, ale teraz tylko w TV.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rano i wieczorem jest ciężko, bynajmniej u mnie. Jaka pogoda u Ciebie, też biało?

 

Slow motion u mnie bialutko i świeci słońce : Tylko mi nie dośmiechu :cry: Nikt niema takiej sytuacji jak ja ,jestem w takiej niemocy kużwa!!!!!!!!!

myślę, że bardzo dużo osób tu jest w podobnej sytuacji, po to jesteśmy, żeby wzajemnie się wspierać.

Co Cię trapi dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pisać o tym na forum to jest porypana sytuacja w koło brak zrozumienia ,nie wiem czy tu mnie nie wyśmieje??????

 

to jest forumna którym każdy zmaga się z problemami, "chorymi sytuacjami" ja też mam dziwne "jazdy". jeśli nie chcesz pisać o tym na forum to zapraszam na wiadomość prywatną do mnie. z chęcią wysłucham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×