Skocz do zawartości
Nerwica.com

Życzenia urodzinowe


agnes635

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkim świętującym życze Wszystkiego Najlepszego :D

LUC GUSIA przede wszystkim chce wam podziękować za życzenia urodzinowe. Przepraszam ale dopiero dzisiaj miesiąc po moich urodzinach odkryłam ten temat (ależ jestem bystra). W takim razie z opóxnieniem dzięki wam wszystkim za to że jesteście ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za życzenia!! Nie było mnie niestety wczoraj na forum (świętowałam :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen: ), więc dopiero teraz odkryłam, że tyle osób mi tu złożyło życzenia. DZIĘKI!! To bardzo miłe - nawet nie wszyscy moi "realni" znajomi o mnie pamiętali, więc tym bardziej doceniam Waszą pamięć :mrgreen: . Fanjie, że jest ten topic (tak szczerze mówiąc, to dzisiaj weszłam na niego pierwszy raz w życiu przez ciekawość :? )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bday4.jpg

Madziu !

Z drogi obranej nigdy nie zawracaj,

zawsze kochaj, milcz i przebaczaj,

a gdy cię boleść do płaczu wzbudzi,

łzy miej dla siebie, uśmiech dla ludzi.

Bądź jasnym promieniem dla tych co szczęścia za mało mają...

i niech Spełnia się twoje najskrytsze marzenia...

Wszystkiego najlepszego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aniu...

 

Urodziny-dzien radosny pelen kwiatow zapach wiosny. Wszyscy zlozyc chca zyczenia zdrowia, szczescia, powodzenia. Niech Ci slonce zawsze swieci i niech czas radosnie leci. Niech odejda smutki, zlosci i nastanie czas radosci. Te zyczenia, choc z daleka, plyna jak wzburzona rzeka I choc skromnie ulozone, sa dla Ciebie przeznaczone!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani-to co czuje w tym momencie(gdyz dopiero dzis to zobaczylam) to jest cos niewyobrazalnego-cos czego nie zapomne do konca zycia :cry: .TO TAK NIEOPISANA:RADOSC ze brak mi slow ktorymi moglabym Wam podziekowac.Jedyne co moge powiedziec to to ze jestescie najukochanszymi przyjaciolmi i za to Wam dziekuje calym moim sercem.Jestescie kochani!rozplakalm sie z tej radosci.Dziekuje...dziekuje dziekuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×