Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wkurza mnie:


*Wiola*

Rekomendowane odpowiedzi

malibu, Mam dokładnie to samo. Gotować mogę nawet dla pułku wojska, ale sprzątnie po to już masakra:(

 

W ogóle nie mogę się do niczego zmobilizować. ciągle tylko mam plany , ale jak przychodzi do realizacji to znajduję 1000 wymówek.

 

No i jeszcze paskudna pogoda też mnie wkurza :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiola, czyli nie jestem sama, uffff :mrgreen: Taaa,ja tez nawet i dla pułku ,nawet wykwintne dania i sałatki ale ogarniac potem kuchnie to bleeeee i wiesz co ,czasem wogóle nie robie salatki na kolacje bo juz sama mysl o sprzataniu mnie stopuje :(

Plany tez mam,jakze od razu mi lepiej ale ...nie realizuje ich :bezradny:

Wczoraj kupilam buty, na wiosne, dalej leżą w holu bo ...no sama nie wiem co , nie mam siły/chęci ich zanieść do garderoby :oops:

Tydzien temu kupilam nowy blender bo od starego gdzies połozyłam nozyk i nie mogłam znależć ...no i karton od niego nadal stoi w kuchni, ot tak ,sruuu,stoi :hide:

Boszczzzzzzzzzzzz, o co tu biega :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malibu, Ufff, bałam się ,że to tylko u mnie możliwe. Wiesz nigdy nie byłam pedantką, ale kiedyś więcej rzeczy mi przeszkadzało i więcej się starałam. Teraz to gdyby nie to ,że wstyd mi przed ludźmi , którzy czasem nas odwiedzają, to chyba nic bym nie ruszyła:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja p... jak mnie wpienia DRM. Zainstaluj grę, zainstaluj .NET Framework, zainstaluj Game for Windows LIVE, zainstaluj tonę innego, zbędnego crapu, wpisz serial, aktywuj przez neta, dociągnij X MB / GB danych, dociągnij aktualizacje, podaj jeszcze raz serial przy uruchamianiu, zweryfikuj autentyczność nośnika. Ja p... Pirat instaluje, kopiuje cracka i korzysta. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja p... jak mnie wpienia DRM. Zainstaluj grę, zainstaluj .NET Framework, zainstaluj Game for Windows LIVE, zainstaluj tonę innego, zbędnego crapu, wpisz serial, aktywuj przez neta, dociągnij X MB / GB danych, dociągnij aktualizacje, podaj jeszcze raz serial przy uruchamianiu, zweryfikuj autentyczność nośnika. Ja p... Pirat instaluje, kopiuje cracka i korzysta. :?

Dlatego generalnie rzecz biorąc nie kupuję gier z tego typu syfem. Nawet Windowsa nie mam bo jak myślę, że mam dać tyle kasy komuś kto sobie wymyślił te wszystkie utrudniacze to mi się niedobrze robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wkurza...boli mnie...brak zrozumienia .... :(

Czasami jak gadam z ludźmi to mam wrażenie, że to jak świetnie mnie rozumieją perfekcyjnie oddaje ten dialog (bash):

 

czesc, kasia jestem, poklikamy?

mało chętnie

a dlaczego?

właśnie sie dowiedziałem że wyrzucili mnie ze studiów, pokłóciłem się z dziewczyną którą kocham i rozbiłem nasz związek z którym wiązałem duże nadzieje na przyszłośc i ogólnie świat mi się wali na głowę.

aha :)

masz może zdjęcie?

 

-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×