Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nasze małe i wielkie sukcesy !! :)


Aga1

Rekomendowane odpowiedzi

moim sukcesem jest to, że staję się coraz bardziej zdyscyplinowanym pacjentem, jestem z siebie dumna, mój psychiatra się cieszy, nareszcie nie kombinuje sama z dawkami i nie odstawiam leków :D

 

oklaski proszę :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, przez ostatnie dwa lata jest coraz gorzej, nie chodzę na uczelnie, nie pracuje w sumie w zawodzie, mam prawie zerowy kontakt z językiem, wiedza zaczyna się ulatniać, ale mam nadzieję, że niedługo znowu zacznę działać :D do tego jeszcze włoski zaczynam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aria, w lutym dopiero zaczynam kurs, troszeczkę sama się uczyłam, ale jestem niesystematyczna i czapa z tego wychodzi, to znaczy znam trochę włoski, ale nie w takim stopniu w jakim bym chciała, muszę mieć jakiś obowiązek po prostu, myślę, że jak zacznę chodzić na kurs to będzie dobrze :D

Jeszcze zamierzam iść na konwersacje z niemieckiego, są dodatkiem do kursu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coma systematyczność jest obowiązkowa w nauce (nie tylko języków :P), trzeba się przemóc w sobie i zacząć chociaż na początek godzinkę dziennie poświęcić :) luty już za dwa tygodnie, zobaczysz ten czas szybciutko zleci :) i nim się obejrzysz będziesz śmigała po włosku :D

Nie wiem jak w tej szkole językowej do której się zapisałaś, ale u mnie są konwersacje w ramach kursu ze wszystkich dostępnych języków 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

comadziękuje :smile:;) za propozycje pomocy, super, zazdroszczę Ci tak dobrej znajomości języka

 

Aria no własnie staram sie byc systematyczna, poki co udaje sie od tygodnia

szkołę językową będę wybierać jak mi się sytuacja z finansami poprawi, ale mniej wiecej juz sie rozejrzalam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×