Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Midas, te kochane zwierzaki nigdy nie zawodzą....!!!

 

hej, a mnie również radości sporo dały psiaki, mój M , mój wypasiony obiadek, który dziś przygotowałam, spacer i zakupy z siostrą M,

hhmmmm co jeszcze :105: bo dzisiejszy dzień to mnóstwo radości i uśmiechu SZCZĘŚCIE :105::105: idealnie, i śnieg :!::!: odśnieżanie łopatami

Kocham żyć.... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psy są najlepsze :!: 100x bardziej mi poprawia humor niż cokolwiek innego :smile:

jak skakła w sniegu na 4 łapach jak na sprężynkach do góry i tak pyszczkiem podrzucała śnieg do góry była przeszczęsliwym psem jak wpadała w puszysty snieg.
mój to samo :D tylko, patrzyłem na niego trochę jak na debila, bo w ogóle go to nie nudziło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał 1972, haha, moja to jeszcze młodziak, spragniona zabawy o każdej porze, a niestety musimy o takiej porze chodzić bo miała kontuzję długi czas i teraz powoli wprowadzamy ruch, nie może się jeszcze z psami bawić, a o każdej innej porzed jest mnóstwo psów :)

 

Midas, dokładnie, tylko ten mój głupek psi zaczął to jeść..to w sumie jej pierwszy śnieg w życiu :mrgreen: rok temu była maleńkim szczeniaczkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Moja od szczeniaka była takim leniem, jak żona rano bierze jà na 1,5 godzinny spacer ( uprawia nordic walking ) , to przyjsciu leży trupem , przez kilka godzin. Jej ulubione miejsce to metr przed kominkiem( rozpalonym) gdzie jest taka temperatura, ze mam obawy czy sie nie podpali :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Od Berneńczyka oczekiwałbym lepszej kondycji i , że będzie trochę mniej ciepłolubny :lol: Od znajomych psa ciężko jest zagonic do domu, a naszego odwrotnie, jak tylko dostanie sie do srodka, to od razu szuka miejsca, zeby sie gdzies schowac :evil:

 

-- 15 sty 2012, 01:49 --

 

Midas, tak sie czasami wlasnie zachowuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, Ja chcialem Labradora, ale zona z dzieciakami uparla sie na Berneńczyka , ale jestesmy zadowoleni, jest wyjatkowo madra i latwo ja bylo ulozyc a doswiadczenia w tej dziedzinie one mielismy zadnego. Znajomi maja Labradora, tez jest super madry i posluszny.

 

-- 15 sty 2012, 02:14 --

 

Jezzzu :!: juz po drugiej :shock: ide spac . Dobranoc :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×