Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Trójmiasto] (Gdańsk, Sopot, Gdynia) + okolice


KOREK

Rekomendowane odpowiedzi

Co do lokali jest dość fajnie miejsce- zwie się klubokawiarnia. Jest niedaleko teatru miejskiego w Gdyni. ;) No i cyganeria- ale to za pewne znacie. ;)

 

Jak Wasi znajomi akceptują Wasze choroby/zaburzenia i inne wszelkie odchylenia od normy w zachowaniu? ( Co prawda pojęcie " normalne" jest pojęciem względem, no ale spróbujmy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się z piątkowego spotkania i tak sobie myślę, że następne już możemy zarezerwować - co by się nie szlajać po mieście i szukać wolnych stolików, dzień wcześniej zrobić rezerwację i się nie stresować.

 

Proponuję inną miejscówkę, tylko nie wiem jakie kryteria Was interesują: jedzenie/picie czy kawa i desery.

Ja jestem za kawą i piciem ;P

 

Chciałam zaproponować Cyganerię, ale nie wiem czy w 10 osób się zmieścimy do stolika... ;P

 

Vilgefortz, dziękuję za rozmowę. Masz coś takiego w oczkach, że chce się mówić i mówić i mówić i nie kończyć ;) Czuję, ze wypalimy jeszcze duuużo papierosów ;)

 

Agasaya, a my powtórzymy nasze łazienkowe ekscesy ;P

 

Ram, grzechy odpuszczam. ;)

 

Kurczę nooo, dzięki za to spotkanie, było bardzo, bardzo fajnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie.

 

A Witomino odpada, za daleko, lepiej centrum, będzie nam wygodniej dojechać i wyjechać... Cyganeria jest bardzo blisko dworca głównego, więc proponuję właśnie ją...

Ale to za dwa tyg... no chyba, że bardzo zatęsknimy za sobą.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, nie wiedziałem, że moje spojrzenie tak podziała, no ale rzeczywiście rozmowa na fajce choć krótka to jednak zapadająca w pamięć

 

ram2479, fota z kaplicy czaszek w kudowej na zdjęciu bardziej klimatyczna niż na żywo, no ale ja byłem w dzień w nocy może wrażenia byłyby inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×